Twój Koszyk

FAQNajczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa przedłużanie włosów?

Czas przedłużania włosów zależy od długości i gęstości Twoich włosów, efektu który chcesz uzyskać oraz metody którą będziesz miała przedłużane włosy. Pełne przedłużanie może trwać 1,5 – 3 godzin. Pasemka, asymetria lub grzywka 20 – 40 minut. Zagęszczanie ok. 1 godzin. Biorąc pod uwagę efekty które można osiągnąć długość i gęstość poświęcenie paru godzin dnia nie jest dużym wyrzeczeniem.
2. Czy przedłużanie lub zagęszczanie niszczy włosy?

Czy przedłużanie lub zagęszczanie niszczy włosy?

Prawidłowo wykonany zabieg nie powoduje mechanicznych ani chemicznych uszkodzeń struktury włosa. Używane materiały pozostają obojętne wobec włosów. Najważniejsze są umiejętności osoby wykonującej zabieg ponieważ łączenia powinny być estetyczne, maksymalnie niewidoczne, trwałe, łatwe zarówno do założenia jak i zdjęcia.

Aby nasze włosy były bezpieczne ważny jest dobór odpowiedniej metody dla danego rodzaju włosów, dopasowanie grubości pasemek/taśm oraz precyzyjne wykonanie łączeń. Usługa powinna być wykonana profesjonalnie i profesjonalnym sprzętem....dlatego trzeba się zastanowić w czyje ręce się oddajemy gdyż niska cena często idzie w parze z brakiem umiejętności.

Na bezpieczeństwo włosów ma także wpływ pielęgnacja. Każda osoba po zabiegu powinna otrzymać szczegółowe instrukcje w jaki sposób o nie dbać. Ważne są zarówno stosowane kosmetyki jak i technika pielęgnacji.

Czy przedłużanie włosów boli?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Można go porównać do zakładania mini kucyków. Ponieważ część włosów zostaje wygiętych w nienaturalny dla nich sposób / dokładnie jak w kucyku/ przez 2-3 dni może wystąpić uczucie dyskomfortu, szczególnie podczas snu.

Jak długo mogę nosić przedłużone włosy?

Przedłużane włosy można nosić latami. Jednak co 3 – 4 miesiące należy umówić się na „przełożenie” pasm. Gdy tylko pojawią się większe „odrosty” włosy doczepiane należy zdjąć, odświeżyć i nałożyć na nowo, aby nie dopuścić do utworzenia kołtunów. Jest to bezpieczny i prosty zabieg. Nie powoduje uszkodzenia struktury włosów naturalnych. Zabieg zdjęcia i ponownego doczepienia włosów możesz wykonać w ciągu jednego dnia.

Czy będzie widać że mam przedłużone lub zagęszczone włosy?

Profesjonalne wykonanie usługi praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie zespoleń. A odpowiednio dobrane pod względem kolorystycznym i strukturalnym włosy zlewają się z naszymi tworząc jedną całość.Schemat przedłużania dobierany jest indywidualnie w zależności od końcowej fryzury i przyszłych stylizacji. Pozostawienie wolnej korony głowy oraz części boków i tyłu sprawia że włosy dokładnie przykrywają łączenia. Same spojenie jest umieszczone tuż przy nasadzie włosów. Po dołączeniu włosy są strzyżone, cieniowane oraz modelowane co w efekcie końcowym sprawia efekt całkowicie naturalny.

Czy miejsca łączeń są wyczuwalne na głowie?

Im mniejsza powierzchnia łączenia włosa tym mniej jest to wyczuwalne. W metodach łączenia pasmami będzie wyczuwalny maleńki sztywny odcinek /zarówno przy klejach jak i tulejkach. Jednak niezależnie od metody tworzone zespolenia są malutkie a miejsca łączeń nie są wyczuwalne w pierwszym kontakcie i w użytkowaniu.

Ile pasemek jest potrzebnych do przedłużenia włosów?

Ilość pasemek zależy od wybranej fryzury i gęstości włosów, jak również od efektu jaki chcemy uzyskać. Już przy użyciu 30 pasemek przy krótkich włosach możemy uzyskać różne nowe akcenty . Dla uzyskania pełnego przedłużenia lub zagęszczenia potrzebnych jest 60 do 150 pasemek. Dokładną ilość ustala się na konsultacji.

Przedłużanie włosów na ringi?

Ringi lub Tulejka to miniaturowe miedziane łącze używane do metody Easy Hair lub Microrings. Przez tulejkę przekładamy pasemko naszych włosów, następnie wsuwamy pasemko włosów do przedłużenia i zaciskamy tulejkę na włosach specjalnymi cążkami składając ją na tzw. książeczkę. Tulejki tworzą niezwykle trwałe łącza. Tulejki nie niszczą włosów, są zupełnie nieszkodliwe.

Przedłużanie włosów metodą keratynową?

Keratyna do przedłużania włosów jest tworzywem termoplastycznym i nieszkodliwym dla włosów. W naturalnej postaci jest bezbarwna i dość twarda. Rozgrzana do odpowiedniej temperatury jest pozwala na tworzenie niewielkich trwałych łączeń. Przy zastosowaniu keratyny potrzebna jest zgrzewarka do roztapiania spoiwa.

Temperatura łączenia jest na tyle niska, że spojenie nie niszczy włosów i wykonuje się je palcami . Dodatkowo każde pasmo jest izolowane od skóry głowy specjalnym separatorem. Łączenia zdejmujemy za pomocą specjalnego removera neutralizującego keratynę.

Przedłużanie włosów ultradźwiękami?

Keratyna do przedłużania włosów jest tworzywem termoplastycznym i nieszkodliwym dla włosów. W naturalnej postaci jest bezbarwna i dość twarda. Rozgrzana do odpowiedniej temperatury jest pozwala na tworzenie niewielkich trwałych łączeń. Przy zastosowaniu keratyny potrzebna jest zgrzewarka do roztapiania spoiwa.

Temperatura łączenia jest na tyle niska, że spojenie nie niszczy włosów i wykonuje się je palcami . Dodatkowo każde pasmo jest izolowane od skóry głowy specjalnym separatorem. Łączenia zdejmujemy za pomocą specjalnego removera neutralizującego keratynę.

Jak pielęgnować doczepiane włosy?

Informacje na temat pielęgnacji przedłużonych włosów z pewnością udzielimy Ci w naszym salonie w czasie konsultacji oraz samego zabiegu przedłużania. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.headstyler.pl w zakładkę porady gdzie między innymi opisujemy zasady pielęgnacji.

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Cena ustalana jest bardzo indywidualnie, w zależności od metody przedłużania włosów, rodzaju włosów i ilości pasm. Jednak najtańsze przedłużanie włosów zaczyna się już od 1000zł.

Jak stylizować przedłużane i zagęszczane włosy?

Włosy przedłużane mogą być poddawane zabiegom z użyciem wysokiej temperatury, ale należy stosować każdorazowo kosmetyków termo ochronnych. Można je prostować, suszyć, kręcić jak nasze własne.

Czy można farbować włosy?

Szeroka paleta kolorów włosów do przedłużania pozwala na ich idealne dobranie do włosów rosnących. Jednak niektóre włosy można bez obaw koloryzować bo zachowują się dokładnie jak nasze własne. Gdy zajdzie potrzeba zafarbowania odrostów można je zafarbować powyżej łączeń lub samą koronę włosów, która przykrywa łączenia. Włosy dziewicze można farbować w całości.

Czy po zdjęciu przedłużonych włosów własne wypadają?

Codziennie tracimy około 100 włosów. Te włosy które niepostrzeżenie zostałyby na naszym ubraniu czy szczotce zostaję zatrzymane w łączeniu i nie ma możliwości ich wyczesania. Przez okres 3 miesięcy daje to 9000 włosów które jednorazowo wraz z doczepianymi pasemkami zostają zdjęte.

Powoduje to, że pozostała ilość włosów sprawia wrażenie osłabionych i przerzedzonych. Jest to jednak tylko złudne wrażenie spowodowane przyzwyczajeniem przez dłuższy okres do zwiększonej objętości włosów na głowie. Sam zabieg nie ma wpływu na zwiększenie wypadania włosów.

Czy można przedłużać każde włosy?

W większości przypadków tak. Oceny możliwości dokonuje się na konsultacji. W zależności od oczekiwanych efektów, gęstości włosów i istniejącej fryzury należy dobrać odpowiednią metodę . Istnieją różne możliwości przedłużania i zagęszczania włosów. Jednak w każdej włosy muszą mieć minimum 10 cm długości, aby zakryć łączenia.

Zagęszczanie włosów cena?

Tak jak już pisaliśmy powyżej cena zagęszczania włosów zależy od wybranej metody, ilości pasm. Kaształtuje się już od 1000zł.

Zagęszczanie włosów metody?

Włosy zagęszczamy tymi samymi metodami jakimi przedłużamy. Między innymi ultradźwiękami, na ringi, na keratynę, laser extend, biokerax, tape on, infralight.

Po co konsultacja?

Na konsultacji ocenia się możliwość wykonania usługi. W przeprowadzonym wywiadzie uzyskuje się informacje pomagające dobrać rodzaj włosów i odpowiednią do nich metodę. Bardzo ważne jest przekazanie informacji na temat ewentualnych alergii ponieważ takowe wykluczają część stosowanych metod.

Wstępnie przekazuje się wiadomości z zakresu pielęgnacji włosów oraz szczegółowo przedstawia się wybraną technikę. Ustala się też wszystkie szczegóły techniczne tj. ilość włosów Żadna profesjonalna usługa nie powinna być wykonywana bez wcześniejszej konsultacji. Jest ona bardzo ważnym elementem przed wykonaniem usługi.

Kontakt Zadaj nam pytanie

 HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00-16:00
sob.10:00-14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 8:00-16:00
sob.10:00-14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl