Twój Koszyk

Keratyna, kleje, removery

Jeżeli interesują Cię wysokiej jakości produkty tj. włoska keratyna do przedłużania włosów, removery, wkłady do urządzenia Laser Extend, taśmy i inne akcesoria do przedłużania włosów, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej najlepsze, poszukiwane produkty do keratynowego przedłużania włosów. Keratyna do przedłużania i zagęszczania włosów dostępna jest w wielu formach i kilku kolorach dla jeszcze lepszego, bardziej naturalnego efektu!

Keratyna do przedłużania włosów – dostępne opcje

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości keratyna włoska w formie granulek, łusek i pałeczek. To Ty wybierasz, która z wymienionych form najbardziej Ci odpowiada. Szeroki wybór kolorów keratyny, pozwoli Ci na osiągnięcie naturalnego efektu. Oferujemy keratynę:

Dzięki dostępności produktów możesz samodzielnie skomponować zestaw do metody keratynowej. Keratyna nie niszczy włosów - wręcz przeciwnie! Dzięki zastosowaniu profesjonalnych zgrzewarek do keratynowego przedłużania i zagęszczania włosów z naszej oferty możesz zapewnić swoim Klientom maksymalnie naturalny efekt zabiegu!

Akcesoria do przedłużania włosów – taśmy, removery itp.

Poza włoską keratyną, w tej kategorii znajdziesz też wyjątkowo trwałe i mocne taśmy do przedłużania włosów, płyny do zdejmowania włosów i inne akcesoria, takie jak np. wkłady wymienne do urządzenia Laser Extend, wykorzystującego technikę laserową. Gwarantujemy, że zarówno taśmy do doczepiania włosów, jak również keratyna i inne produkty z naszej oferty służą do profesjonalnego zastosowania – cechuje je najwyższa jakość!

Co jeszcze znajdziesz w Headstyler?

Jeśli zależy Ci na pracy na wysokiej jakości, profesjonalnych produktach, sprawdź też inne kategorie naszego sklepu. Kupisz w nich doczepiane włosy naturalne, trwałe i dyskretne ringi do włosów, bezpieczne i nowoczesne zgrzewarki do włosów, szczotki do włosów przedłużanych, wygodne cążki do przedłużania włosów i wiele innych produktów, które wykorzystasz w pracy.

Keratyna do przedłużania włosów nie jest jedynym z produktów, jakich szukasz? Sprawdź też inne kategorie w naszym sklepie online! Znajdziesz w nich wszystko to, czego możesz potrzebować do przedłużania włosów – każdą z dostępnych metod. Sprawdź!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl