Twój Koszyk

Kucyki i dopinki w nowych rozmiarach i eleganckich pudełkach

poniedziałek, 17 października 2022
Kucyki i dopinki w nowych rozmiarach i eleganckich pudełkach

Luksusowe dopinki i kucyki w nowych długościach i gramaturach

Nasza nowa, rozszerzona oferta dopinek i kucyków to dowód na to, że Was słuchamy. Nie raz prosiliście, żeby dopinki i kucyki były grubsze. Chcąc uzyskać oczekiwaną gramaturę, musieliście kupić nawet 2 zestawy dopinek włosów naturalnych.

Dopinki kupicie teraz w czterech rozmiarach i różnych długościach. Co dokładnie przygotowaliśmy?

Pojedyncza dopinka Mini Clip In jest. idelana jako dodatkowe pasmo do zakupionych wcześniej dopinek. Wybierz ją, jeśli brakuje Ci objętości lub chcesz zabudować boki.

Kolejne dopinki to już zestawy. Możesz wybierać pomiędzy doczepianymi pasmami od 35 do nawet 60 cm. Gramatura też jest bardziej zróżnicowana. Poza standardowymi 80 gramami, czekają na Ciebie zestawy dopinek 120 gramów. Doczepiane włosy są podzielone na szersze pasma, między 3 a 5 sztuk. 

 

Wielki powrót dopinki na żyłce

Dopinka naturalnych włosów na żyłce, inaczej treska, długo nie pojawiała się w sklepie Headstyler. W końcu wróciła i to z przytupem! Przepiękna, niesamowicie wygodna i dopracowana w każdym calu. Żyłka łącząca 2 końce dopinki jest cienka, prawie niewidoczna, jednocześnie elastyczna i wytrzymała. Będzie pasowała do każdego obwodu głowy. Ale to nie wszystko! 

Dopinka na żyłce tak, jak standardowe dopinki w pasmach, została obszyta miękką koronką. Dzięki temu doczepiane włosy rozkładają się równomiernie, tworząc fryzurę bez prześwitów. Dla jeszcze większego komfortu noszenia, do koronki doszyliśmy 2  klipsy - po jednym z każdej strony. 

Za co ją pokochacie? Dopinkę na żyłce zakłada się niesamowicie szybko. Wystarczą dwa ruchy, przeczesanie włosów tak, by zakryć żyłkę i nowa fryzura gotowa!

 

Dopinane kucyki - nowe rozmiary i najwyższa jakość włosów

Dopinane kucyki to chyba najbardziej popularna i najszybsza metoda samodzielnego przedłużania włosów. Noszą je gwiazdy dużego ekranu, wokalistki, modelki i wszystkie kobiety, które chcą szybko odmienić swoją fryzurę. Wysoki koński ogon sprawia, że wyglądamy bardziej kobieco, zmysłowo i na pewno przyciągamy uwagę. 

Co różni nowe, dopinane kucyki Headstyler od tych, które mieliśmy do tej pory? Przede wszystkim rozmiary. Dopinkę kucyka możesz mieć już w długości między 35 a 40 cm. Najdłuższy kucyk ma 60 cm i aż 90 gramów gęstości. Pomiędzy nimi są kucyki o najpopularniejszym rozmiarze, czyli 45-50 cm. Ten wariant występuje w dwóch grubościach: 70 i 90 g. Dzięki temu nie trzeba kupować dwóch kucyków, żeby uzyskać maksymalną objętość!

 

Eleganckie pudełko do przechowywania włosów

Od dawna marzyliśmy, żeby wysyłać Wam włosy w eleganckich pudełkach. Takich, na jakie zasługują zarówno nasze produkty jak i klientki. W końcu wybieracie Headstyler, bo cenicie sobie najwyższą jakość. 

Doskonale wiemy, że luksusowy produkt wymaga luksusowej oprawy. Dlatego tak długo szukaliśmy idealnego pudełka, które nie będzie tylko opakowaniem do przetransportowania włosów. Miało być futerałem, który z dumą postawicie na swoich toaletkach. 

Pudełko w kształcie walca nadaje się nie tylko do przechowywania włosów. Można w nich trzymać swoje skarby, biżuterię czy pędzle do makijażu. Pudełko wygląda przepięknie i od razu widać, że skrywa coś wyjątkowego!

dopinkikucykidopinka na żyłce
MICRO KERATIN BOND najnowsza technika ...poprzedni

Może Cię zainteresuje

Karbowane Włosy ? Gorący Trend Powraca!

piątek, 28 maja 2021
Chcesz ułożyć włosy w sposób, który na pewno wyróżni Cię z tłumu? Jeśli tak, to karbowanie włosów ...Czytaj więcej

JAK DOCZEPIĆ WŁOSY CLIP IN ?

piątek, 5 listopada 2021
Jest to szybka, prosta, tania i bezinwazyjna metoda przedłużania i zagęszczania. Dzięki naturalnym włosom stworzysz nową fryzurę, ...Czytaj więcej

MICRO KERATIN BOND najnowsza technika przedłużania włosów w Headstyler

czwartek, 2 czerwca 2022
Czas na rewolucję w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Oto innowacyjna metoda MICRO KERATIN BOND -  dyskretną, prawie ...Czytaj więcej

Dlaczego akurat PerfectLine?

poniedziałek, 21 lutego 2022
Przecież to oczywiste... Są perfekcyjne ??  Czytaj więcej

WŁOSY DZIEWICZE

środa, 9 lutego 2022
Włosy dziewicze pozyskujemy bezpośrednio z ludzkiej głowy (pochodzą od młodych kobiet oraz dzieci). Dzięki temu są produktem ...Czytaj więcej

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl