Twój Koszyk

DOCZEPIANE KUCYKI do przedłużania

Marzysz o pięknej, doskonałej kitce i chcesz nadać swojej fryzurze nowego blasku? Doczepiane kucyki naturalne będą doskonałym wyborem. Włosy naturalne w kucyku są to starannie wyselekcjonowane, zdrowe, unikalne pasma najwyższej jakości. Każdy doczepiany kucyk z włosów naturalnych cechuje wytrzymałość, trwałość koloru, a także piękne i pełne końce. Kucyki dostępne są w naszym sklepie z włosami w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych długościach, od 35 do 55 cm. Wybierz zatem naturalne, doczepiane kucyki w Headstyler i spełnij swoje pragnienia o mocnych, lśniących włosach i pięknej fryzurze!

Doczepiane kucyki z włosów naturalnych - właściwości

Doczepiany kucyk z włosów naturalnych daje Ci gwarancję doskonałej fryzury bez naruszenia struktury Twoich włosów. Ponadto, metoda zakładania kucyków jest w 100 % bezpieczna. Kucyk montuje się bardzo szybko za pomocą klipsa. Kucyk doczepiany z włosów naturalnych to także doskonały sposób na błyskawiczną zmianę fryzury. Co jeszcze wyróżnia nasze kucyki do doczepiania?

Doczepiane włosy naturalne w kucykach - bogata oferta w Headstyler

W Headstyler oferujemy doczepiane kucyki naturalne w szerokim asortymencie, o różnych długościach i bogatej palecie kolorystycznej. Znajdziesz u nas także duży wybór włosów, przeznaczonych do przedłużania różnymi metodami. Polecamy między innymi:

Gwarantujemy także profesjonalne przedłużanie wybraną przez Ciebie metodą. Proponujemy różne sposoby przedłużania włosów: włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów), włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Znajdziesz u nas także profesjonalne akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi itp.). W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów i wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie.

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl