0

LASER EXTEND

Laserowe zagęszczanie włosów gwarantuje całkowite bezpieczeństwo, jednocześnie zapewniając dyskrecję oraz komfort noszenia włosów doczepianych.

Pasma włosów zagęszczanych są najlżejsze ze wszystkich metod, zachowując elastyczność przez cały okres noszenia. 

Łączenia są bardzo cienkie, dzięki czemu pozostają one mało zauważalne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane (czubek głowy, krawędź linii włosów), bądź w przypadku odsłonięcia łączeń, dzięki temu włosy można łatwiej stylizować, gdyż wizualnie, łączenia są niemalże niewidoczne.

Metoda laserowa zalecana jest szczególnie w przypadku rekonstrukcji fryzury tj. przedłużanie grzywki, uzupełnianie włosów na skroniach, zagęszczenie korony włosów, zasłonięcie prześwitów i gołej skóry głowy.

Metoda Laser Extend pomaga w odchowaniu i zapuszczeniu własnych włosów. Efekty wzrostu włosów oraz polepszenia ich kondycji sa zaskakujące.


Uzupełniane włosy można farbować oraz poddawać stylizacji, ponieważ łącza wykonane są z lekkich i niezwykle wytrzymałych włókien polimerowych.

Dodatkowo włókna poliamidowe są bardzo elastyczne i bardzo przyjemne w dotyku. Zazwyczaj Klienci nie odczuwają żadnego dyskomfortu związanego z doczepieniem pasm takich jak ciągnięcie, uwieranie, swędzenie...


Nawet w przypadku tzw. „przenoszenia włosów”, czyli noszenia włosów dłużej, niż to zalecane, włosy zachowują wytrzymałość, a zarazem nie przyczyniają się do uszkodzenia i nadmiernego obciążenia cebulek włosów.

Możliwe jest uzupełnienie każdego rodzaju włosów, inteligentne nanołączenia są bezpieczne nawet w przypadku posiadania włosów cienkich, delikatnych oraz z tendencją do wypadania.


Korekta łączeń powinna nastąpić po pojawieniu się odrostu, czyli około 2-4 miesięcy od zabiegu uzupełniania włosów. Możliwe jest wykorzystanie tych samych włosów doczepianych, pod warunkiem ich prawidłowej pielęgnacji w trakcie noszenia, jak również zastosowania włosów doczepianych wysokiej jakości.


Przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi są zmiany hormonalne, wpływające na zwiększone wydzielanie kwasów tłuszczowych uwalniających się poprzez skórę głowy razem z naturalnie produkowanym łojem.

Zabieg Laserem Extend  poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia możliwości, ilości, długości oraz koloru włosów.

Aby umówić się na konsultację prosimy o kontakt od pon-pt w godzinach 9:00-17:00 tel. 666315246

Zapraszamy

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RECENZJI MISTRZYNI POLSKI MAKIJAŻU 2016 MARTY PARCIAK 'ZMALOWANEJ'

Formularz kontaktowy