Twój Koszyk

Włosy słowiańskie - metoda keratynowa

Chcesz przedłużyć swoje włosy lub dodać fryzurze objętości i gęstości? Włosy na keratynę to jeden z najpopularniejszych sposobów przedłużania włosów. Włosy do przedłużania keratynowego wyglądają bardzo naturalnie, wykonanie jest bezpieczne, a efekt długotrwały. Pasemka keratynowe to doskonały sposób na piękne, długie i zadbane włosy. Jeśli zatem chcesz cieszyć się piękną, bujną fryzurą przez długi czas, postaw na przedłużanie włosów metodą keratynową. Doczepiane włosy naturalne, jakie znajdziesz w ofercie Headstyler, to najwyższej jakości pasma włosów do przedłużania. Naturalne włosy doczepiane znajdziesz u nas w formie dopinek do włosów, doczepianych kucyków czy pasemek do przedłużania.

Włosy na keratynę - na czym polega zabieg?

Keratynowe przedłużanie włosów to zabieg cieszący się dużą popularnością - pozwala osiągnąć spektakularne efekty w ciągu zaledwie kilku godzin. Przedłużanie włosów metodą keratynową polega na połączeniu cienkiego pasma włosów naturalnych z tak samo cienkim kosmykiem doczepianym. Dzieje się to dzięki specjalnej, keratynowej końcówce, w którą wyposażony jest doczepiany kosmyk. Zakłada się go wokół włosów, a łączenie odbywa się za pomocą zgrzewarki i wytwarzanej przez nią wysokiej temperatury. Włosy do przedłużania keratynowego są zazwyczaj podzielone na bardzo cienkie pasma, dzięki czemu Twoja fryzura może być w dowolny sposób modelowana. Nazwa samej metody pochodzi od keratyny, która stanowi główny budulec włosa ludzkiego. Powoduje to, że takie łączenia są bezpieczne i nie powodują na głowie uczuleń.

Włosy doczepiane na keratynę - dla kogo?

Keratynowe przedłużanie włosów to zabieg bezpieczny niemal dla wszystkich osób, które chcą przedłużyć i zagęścić swoją fryzurę. Sprawdzi się w przypadku włosów cienkich i łamliwych, należy jednak pamiętać, by nie były one zbytnio osłabione. Konieczność użycia wysokiej temperatury może bowiem dodatkowo osłabić delikatne i skłonne do wypadania pasma. Aby przedłużyć włosy na keratynę, ich długość powinna wynosić co najmniej 15 cm, licząc od nasady. Dzięki temu Twoje naturalne kosmyki przykryją łączenia, a efekt będzie naturalny.

Keratynowe doczepianie włosów - korzyści

Włosy przedłużane na keratynę doczepia się na stałe, dlatego po przedłużeniu możesz je nosić nawet przez kilka miesięcy, aż pojawią się odrosty. Następnie pasemka keratynowe mogą być użyte ponownie - zdejmuje się je za pomocą środków do usuwania keratyny, po czym końcówka pasemka jest regenerowana i ponownie można je doczepić. Warto dodać, że możliwe jest nie tylko przedłużanie, ale i zagęszczanie włosów metodą keratynową.

Dlaczego warto zastosować metodę keratynową do przedłużania włosów?

Włosy naturalne na keratynę - jak długo się trzymają?

Keratynowe przedłużanie włosów jest metodą niezwykle trwałą - pożądany efekt utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak szybko pojawią się widoczne, naturalne odrosty. Zazwyczaj po około trzech miesiącach wykonuje się zabieg podciągnięcia tych samych pasemek. Jest to ważne ze względów estetycznych, gdyż osadzone zbyt nisko zgrzewy mogą stać się widoczne, a efekt - nienaturalny. Dobrej jakości włosy doczepiane na keratynę długo będą wyglądać pięknie i naturalnie, należy jednak właściwie o nie dbać i pielęgnować w odpowiedni sposób.

Włosy doczepiane na keratynę - jak o nie dbać?

Dbanie o włosy doczepiane na keratynę nie wymaga od Ciebie większego wysiłku niż pielęgnacja Twoich naturalnych włosów. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą Ci dłużej zachować trwałość i piękny wygląd włosów keratynowych:

Włosy do przedłużania w Headstyler - bogata oferta

W Headstyler oferujemy różnorodny wybór doczepianych włosów naturalnych i szeroką gamę sposobów ich przedłużania, w tym włosy na taśmę (metoda tape-on). Znajdziesz u nas także:

Oferujemy również akcesoria do przedłużania włosów, jak zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi, kleje itp. W Headstyler współtworzymy rynek profesjonalnego przedłużania włosów od 2007 roku i jesteśmy jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów i wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl