Twój Koszyk

MICRO KERATIN BOND najnowsza technika przedłużania włosów w Headstyler

czwartek, 2 czerwca 2022
MICRO KERATIN BOND najnowsza technika przedłużania włosów w Headstyler

Świat przedłużanych włosów nieustannie się rozwija. Z każdym kolejnym dniem, miesiącem, rokiem pojawiają się coraz to nowsze metody, urządzenia czy produkty do przedłużania. Headstyler dodaje do tego niemałą cegiełkę, wprowadzając na rynek nowoczesne techniki przedłużania i udoskonalając każdą z nich.

Jako jeden z pierwszych salonów w Polsce (jeśli nie pierwszy!) wprowadziliśmy do oferty najnowszą i ultra-bezpieczną metodę przedłużania włosów. Dzięki MICRO KERATIN BOND Twoje naturalne pasma będą bezpieczne, cebulki mocne, a fryzura nabierze wymarzonego kształtu. Od długości począwszy na gęstości kończąc. 

  

Czym MICRO KERATIN BOND różni się od innych metod przedłużania włosów?

 

MICRO KERATIN BOND to metoda przedłużania i zagęszczania dla słabych i delikatnych włosów

Metoda MICRO KERATIN BOND pozwala na:

 

Co jeszcze warto wiedzieć o przedłużaniu włosów metodą MICRO KERATIN BOND?

Głównym celem MICRO KERATIN BOND jest tworzenie jak najmniejszych, niewidocznych i perfekcyjnych łączeń, które będą się pięknie wtapiać w naturalne włosy nie uszkadzając ich. Tak jak przy innych metodach, w MICRO KERATIN BOND używamy wyłącznie włosów naturalnych - dziewiczych oraz słowiańskich. Gwarantuje to klientom nawet lata noszenia pięknych, najwyższej jakości włosów. Aby efekt utrzymywał się jak najdłużej, bardzo ważna jest pielęgnacja pasm. Z uwagi na większą odległość kapsułek od skóry głowy, należy podciągać włosy co 3 miesiące - w przeciwnym razie fryzury będą wyglądać nieestetycznie, ale też mogą ulec zniszczeniu. 

nowość w przedłużaniu włosównowa metoda przedłużania włosówbezpieczne przedłużanie włosów
Dlaczego akurat PerfectLine?poprzedni
Kucyki i dopinki w nowych rozmiarach ...następny

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl