Twój Koszyk

NANO PROTEIN najnowsza technika przedłużania włosów w Headstyler

czwartek, 2 czerwca 2022
NANO PROTEIN najnowsza technika przedłużania włosów w Headstyler

Świat przedłużanych włosów nieustannie się rozwija. Z każdym kolejnym dniem, miesiącem, rokiem pojawiają się coraz to nowsze metody, urządzenia czy produkty do przedłużania. Headstyler dodaje do tego niemałą cegiełkę, wprowadzając na rynek nowoczesne techniki przedłużania i udoskonalając każdą z nich.

Jako jeden z pierwszych salonów w Polsce (jeśli nie pierwszy!) wprowadziliśmy do oferty najnowszą i ultra-bezpieczną metodę przedłużania włosów. Dzięki Nano Protein Twoje naturalne pasma będą bezpieczne, cebulki mocne, a fryzura nabierze wymarzonego kształtu. Od długości począwszy na gęstości kończąc. 

 

Na czym polega metoda Nano Protein?

Nano Protein to autorska metoda Yulii Dacenko, wymyślona i opracowana we Włoszech w 2019 roku i wciąż udoskonalana. Pozwala  na stworzenie możliwie najmniejszych łączeń, wielkości główki od zapałki. Są idealnie okrągłe, bez jakichkolwiek ostrych elementów. Pojawiła się w salonie Headstyler dzięki Marii, stylistce z Ukrainy, która jest ekspertką w przedłużaniu włosów tą techniką. Stworzyliśmy dla niej nowe stanowsko pracy i wprowadziliśmy nowość do salonu Headstyler. 

 

Czym Nano Protein różni się od innych metod przedłużania włosów?

 

Nano Protein to metoda przedłużania i zagęszczania dla słabych i delikatnych włosów

Metoda Nano Protein pozwala na:

 

Co jeszcze warto wiedzieć o przedłużaniu włosów metodą Nano Protein?

Głównym celem Nano Protein jest tworzenie jak najmniejszych, niewidocznych i perfekcyjnych łączeń, które będą się pięknie wtapiać w naturalne włosy nie uszkadzając ich. Tak jak przy innych metodach, w Nano Protein używamy wyłącznie włosów naturalnych - dziewiczych oraz słowiańskich. Gwarantuje to klientom nawet lata noszenia pięknych, najwyższej jakości włosów. Aby efekt utrzymywał się jak najdłużej, bardzo ważna jest pielęgnacja pasm. Z uwagi na większą odległość kapsułek od skóry głowy, należy podciągać włosy co 3 miesiące - w przeciwnym razie fryzury będą wyglądać nieestetycznie, ale też mogą ulec zniszczeniu. 

nano proteinnowość w przedłużaniu włosównowa metoda przedłużania włosówbezpieczne przedłużanie włosów
Zmiana zasad składania zamów...poprzedni
Kucyki i dopinki w nowych rozmiarach ...następny

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl