0

Dlaczego efekt przedłużania włosów u każdego wygląda inaczej?

9 października 2016
Dlaczego efekt przedłużania włosów u każdego wygląda inaczej?

Na ostateczny wygląd fryzury składa się kilka czynników:

  

Po piersze: kondycja i stan włosów

1. Niewielka objętość Twoich włosów powoduje,że ilość doczepianych pasm musi być dobrana z rozsądkiem. Aby ich nie obciążyć wybieramy taką ilość pasm, która zagęści i przedłuży włosy nie uszkadzając ich. Gwarantujemy naturalny wygląd i bezpieczeństwo dla Twoich włosów i cebulek.
 
2. Dużo włosów na głowie daje nam możliwość doczepienia dużej ilości pasm, co spowoduje objętość i spektakularny efekt.
 
3. Zniszczone włosy na początku traktowane są jak włosy cienkie, jeśli kondycja włosów poprawi się pod doczepianymi pasmami po kilku miesiącach  można dołożyć więcej pasm.

Po drugie: długość Twoich włosów

Im dłuższe masz włosy tym łatwiej i ładniej skomponują się one z doczepianymi pasmami
 

Po trzecie: rodzaj pasm użytych do przedłużania

1. Dziewicze, ukraińskie, europejskie.
 
2. Proste, falowane, kręcone.

Po czwarte: długość docelowa

Od 25-65cm - im dłuższe włosy tym efekt bardziej widoczny

Po piąte: metoda przedłużania i zagęszczania

Wszystkie techniki polegają na mocowaniu dodatkowych pasm przy samej głowie. Niektóre metody pozwalają rozmieścić doczepiane pasma na całej powierzchni głowy co daje efekt dodatkowej objętości. Naszym zdaniem jednak metoda nie ma zbyt dużego wpływu na ostateczny wgląd fryzury.
 
 
Podsumowując...  Każdemu zależy na ładnym efekcie przedłużania zagęszczania włosów. Dobry fryzjer czy stylista powinien dokładać wszelkich starań aby tak było. Czasami efekty są mniej lub bardziej widoczne-spektakularne. Najważniejsze jest jednak aby zabieg wykonany był poprawnie.
 
Doświadczony stylista powinien dbać o dobro i zdrowie Klientki co za tym idzie - czasami nawet odmówić wykonania zabiegu jeśli kondycja włosów na to nie pozwala.