0

Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów

7 sierpnia 2016
Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów
Zastosowane w zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów z opatentowaną na cały świat substancją łączącą, daje gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagających osób. Nanołączenia technologii laserowej, są najbezpieczniejsze dla włosów.
 
Metoda laserowa jest jedyną, w której łączenia są cieńsze, niż włosy powyżej i poniżej, dzięki czemu pozostają one niewidoczne nawet w przypadku wykonania przedłużania w sekcjach głowy, gdzie wykonywanie tradycyjnych łączeń jest niewskazane (czubek głowy, krawędź linii włosów), bądź w przypadku odsłonięcia łączeń, dzięki temu włosy można łatwiej stylizować, gdyż wizualnie, łączenia są niemalże niewidoczne.
 
Ze względu na mały rozmiar łączeń metoda laserowa najmniej obciąża nasze włosy. Polecana dla osób wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, alergików i dla osób z cienkimi włosami. Łączenia są elastyczne, dopasowują się kształtem do kształtu głowy, dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.
 
Dzięki wytrzymałości i wielkości łączeń, włosy przedłużane metodą laserową można nosić średnio 3 miesiące bez podciągania.
 
Ze względu na precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, przedłużanie włosów laserem EXTEND trwa ok. 2 godzin na każde 100 pasemek. Należy jednak pamiętać, że jest to nie istotny szczegół przyćmiony przez zalety, których jest więcej i są zdecydowanie bardziej istotnymi argumentami by skorzystać właśnie z tej metody.