0

Rodzaje włosów do przedłużania

19 maja 2016
Rodzaje włosów do przedłużania

Włosy dziewicze słowiańskie

to obecnie najbardziej luksusowy produkt dostępny na rynku. Dokładnie wyselekcjonowane pasma, pozyskiwane głównie na terenie Europy to włosy bardzo dobrej jakości, miękkie w dotyku, nieplączące się, dostępne w pełnej gamie kolorów naturalnych. Włosy słowiańskie pochodzą z naszych skupów. Każdy kucyk kupowany jest przez nas indywidualnie od osoby prywatnej. Dzięki swej niepowtarzalnej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Idealnie się układają, nie plączą, a ich odróżnienie od żywych włosów jest niemożliwe. Są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń. Okres noszenia do 3 lat.

Ich łuski zamykają się w tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia. Mają nienaruszoną strukturę, są „jędrne” i zdrowe, zachowują swój blask dłużej niż inne włosy. Włosy o różnych strukturach i grubościach. Włosy drogie.


Włosy Premium Hair NOWOŚĆ

to włosy bardzo wysokiej jakości. Uznajemy je jako drugie po włosach słowiańskich. Struktura prosta, delikatnie podatna. Nie są pokryte sylikonem dzięki czemu - tak jak włosy słowiańskie -nie tracą na jakości po kolejnych myciach. Wykazują się długą żywotnością 1,5 - 2 lata). Włosy Premium Hair  występują w ciemnych kolorach, jednak dla Państwa wygody przygotowaliśmy linię dostępną w pełnej gamie kolorystycznej. Można je dodatkowo farbować i poddawać zabiegom stylizacji. Włosy grubsze od włosów słowiańskich.

 

Włosy ukraińskie Virgin

to bardzo wysokiej jakości włosy pozyskiwane na terenie Europy Wschodniej pochodzące tylko od młodych kobiet. Naturalne włosy Virgin Hair są wyjątkowo zdrowe, miękkie i błyszczące. To wysokiej jakości włosy, które zadowolą najbardziej wymagającą Klientkę. Włosy nie plączą się, są jedwabiste i piękne przez wiele miesięcy użytkowania. Dostępne są w dużej gamie kolorystycznej i nie trzeba już ich poddawać koloryzacji. Włosy posiadają zdrową łuskę i ułożone są w jednym kierunku (REMY). Dzięki temu można je przekładać wielokrotnie, bez konieczności wymiany. Włosy grubsze od włosów słowiańskich i kaukaskich.

 

Włosy naturalne europejskie

są naturalne, piękne i lśniące. Włosy europejskie są sortowane, preparowane i obrabiane tak aby nie została uszkodzona ich naturalna dziewicza struktura, a także struktura REMY. Wydają się nieco grubsze i bardziej mięsiste od włosów słowiańskich, a po myciu lekko falują. Wymagają nawilżenia. Godne polecenia, w przystępnej cenie.

 

Włosy naturalne brazylijskie

to włosy ciemne, falowane dosyć grube. Bardzo zbliżone do włosów indyjskich. Falują po umyciu, ciężkie w rozjaśnianiu. Ciężkie do zdobycia, drogie.

 

Włosy naturalne indyjskie

to włosy bardzo zbliżone budową do włosów europejskich. Występują w większości ciemnych kolorach więc poddawane są licznym zabiegom chemicznym aby uzyskać blond. Włosy delikatnie falują po umyciu. Wymagają dużego nawilżenia, stosunkowo tanie.

 

Włosy naturalne azjatyckie

to grube, śliskie, proste włosy. Jeśli posiadają zachowaną łuskę potrafią lśnić jak sztuczny włos. Polecane Paniom z grubymi, ciężkimi włosami. Po umyciu mogą zrobić się szorstkie, należy je mocno nawilżać, stosunkowo tanie.

 

Włosy sztuczne syntetyczne

wykonane z tworzywa sztucznego imitują włosy naturalne. Są gładkie, lśniące (nie błyszczące). Okres ich użytkowania jest znacznie krótszy niż włosów naturalnych. Poza tym nie można ich farbować. Niektóre rodzaje można nakręcać i prostować, bardzo tanie.