0

SELECTHAIR

JAKOŚĆ

Włosy SelectHair to nowość w naszym sklepie i salonie. Poszukiwania tak doskonałej jakości włosów trwały wiele lat. Każda kolejna próbka włosów wysłana przez światowych producentów nie spełniała naszych oczekiwań. Po wielu testach w postaci normalnego użytkowania przez nasze modelki, włosy traciły witalność już po kilku myciach. Aż do momentu kiedy to natrafiliśmy na włosy idealne! 

W branży związanej z przedłużaniem włosów często cena idzie w parze z jakością produktu/usługi. Nasze włosy SelectHair należą do jednej z droższych linii włosów do przedłużania. Jednak jak sama nazwa wskazuje włosy są selekcjonowane... W tym przypadku oznacza to, że ze wszystkich kitek włosów, do produkcji SelectHair wybierane są te najwyższej jakości. Dzięki temu włosy mogą być użytkowane wiele miesięcy a przez cały okres noszenia ich jakość będzie idealna.

METODY

Dostępne są  w postaci U-Typ przeznaczone do wykorzystania przy metodzie keratynowej, ultradźwiękach, I-Typ do metody mikroringowej i tulejkowej, oraz Tape On czyli metody kanapkowej. Oprócz zagwarantowania najwyższej jakości włosów przyłożyliśmy ogromną uwagę do jakości łączeń: keratyny i silikonowych pasków w metodzie Tape On. 

DŁUGOŚCI I GRAMATURA

Nasze włosy SelectHair występują w trzech popularnych długościach: do ramion, za łopatki, do pasa. Pasma w poszczególnych metodach mają idealnie dobraną gramaturę pasm. Tak aby można było nimi przedłużyć włosy większości klientek bez obaw o uszkodzenie i obciążenie. 

NASZE KOLORY

Wszystkie kolory tej linii wykonywane są według naszych wytycznych. Poszczególne kolory są czyste, nie posiadają innych - zazwyczaj ciemniejszych włosów - z czym często możemy spotkać  się przy tańszych liniach włosów. Jest to efekt zaniedbania podczas produkcji jak i mieszania włosów różnych jakości. W efekcie farbują się nierówno tworząc nieporządany efekt zanieczyszczenia koloru.

Oferujemy Ci zakup lub wypożyczenie wzornika włosów do wyboru idealnego koloru.

OPAKOWANIE I DOSTAWA

Zapakowane w estetyczne, eleganckie opakowania zrobią wrażenie na każdej klientce. Włosy wysyłamy w cigu 24h firmą kurierską. Nasze włosy wysyłamy do Salonów także na całym świecie.  

GWARANCJA

Tygodniowo wykonujemy kilkanaście zabiegów przedłużania lub zagęszczania włosów z wykorzystaniem SelectHair.  Każda dostawa jest na bieżąco testowana. 

Jesteśmy pewni, że pokochasz nasze włosy dlatego dajemy Ci na nie aż 12 miesięcy gwarancji!  

PRZEJDŹ DO SKLEPU:

METODA KERATYNOWA

METODA MIKRORINGI METODA TAPE ON