Twój Koszyk

Szczotki do włosów przedłużanych i doczepianych

Szczotki do włosów przedłużanych, jakie znajdziesz w naszej ofercie pozwalają na utrzymanie włosów naturalnych i doczepionych w doskonałym stanie, bez ryzyka uszkodzenia doczepionych pasm. To wysokiej jakości produkty, które nie elektryzują włosów i redukują ryzyko uszkodzeń mechanicznych podczas czesania przedłużanych włosów i to niezależnie od metody!

Wysokiej jakości szczotki do włosów przedłużanych

W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne szczotki do włosów przedłużanych, które są nie tylko jednym z podstawowych narzędzi pracy przy przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, ale też są niezastąpionym produktem do ich czesania po założeniu - do codziennej pielęgnacji. W tej kategorii znajdziesz:

Szczotki z tej kategorii wykonane są z wysokiej jakości materiałów – włosów dzika, nylonu, drewna. Dzięki temu redukuje się ryzyko elektryzowania włosów w trakcie czesania. Są delikatne dla łączeń, skóry głowy i samych włosów – naturalnych i doczepianych.

Wysokiej jakości szczotki do włosów doczepianych

Produkujemy wysokiej jakości szczotki do włosów przedłużanych i zagęszczanych, które sprawdzą się również do pielęgnacji włosów naturalnych tuż po zdjęciu dodatkowych pasm. Doskonale rozczesują splątania, nawet przy skórze głowy. Nie wyrywają i nie ciągną włosów. Szczotki do włosów przedłużanych dobrze sprawdzają się również przy dopinkach (np. clip in).

Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie?

Szczotki do włosów doczepianych to nie wszystko, co możesz kupić w naszym sklepie. W innych kategoriach znajdziesz również inne niezbędne akcesoria do przedłużania włosów, takie jak np. ringi do włosów, wygodne w użyciu cążki do przedłużania włosów, doczepiane włosy naturalne, włoska keratyna do przedłużania włosów, bezpieczne i profesjonalne zgrzewarki do włosów i wiele innych akcesoriów.

Jeśli zależy Ci na pracy na wysokiej jakości, profesjonalnych akcesoriach, które mają realny wpływ na efekt Twojej pracy – koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl