Twój Koszyk

Włosy dziewicze w kanapkach Tape On

Myślisz o długich, pięknych, naturalnych włosach, ale nie chcesz lub nie możesz czekać, aż urosną? Włosy dziewicze tape-on to doskonała alternatywa! Doczepiane włosy dziewicze na taśmie pomogą Ci osiągnąć długotrwały efekt w bezpieczny sposób. Dodatkowo, zaletą włosów dziewiczych jest to, że są w pełni naturalne i nigdy nie były farbowane - występują w swoich naturalnych odcieniach. Jeśli zatem chcesz cieszyć się piękną, bujną fryzurą przez długi czas, postaw na dziewicze włosy tape-on.

Włosy dziewicze “kanapki” - zalety

Włosy dziewicze tape-on to pasma włosów przymocowane na przeźroczystej i lekkiej taśmie, dzięki której są przyklejone do naturalnych pasm. Metoda przedłużania włosów tape-on polega na doczepianiu do włosów naturalnych specjalnej silikonowej taśmy, do której następnie doczepione są włosy dziewicze. Dzięki konstrukcji łączenia dwóch taśm, między którymi znajdują się doczepiane włosy, metoda tape-on nazywana jest często metodą kanapkową. Metoda ta ma wiele zalet, między innymi:

Włosy dziewicze tape-on - zadbaj o piękną fryzurę

Włosy dziewicze są najbardziej ekskluzywnym i cenionym rodzajem włosów do przedłużania ze względu na swoje naturalne pochodzenie. Zarówno włosy dziewicze, jak i inne doczepiane włosy naturalne, wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, by jak najdłużej zachowały piękny i naturalny wygląd. Dlatego zawsze stosuj odpowiednie kosmetyki do włosów przedłużanych, jakie polecamy w Headstyler.  

W naszym salonie znajdziesz różnorodny wybór włosów dziewiczych i nie tylko. Dlatego też, oprócz włosów na taśmę, mamy inne metody przedłużania: włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów) lub włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Znajdziesz u nas także:

W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów, a każdy zabieg wykonamy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Sprawdź nas i skorzystaj z naszych usług!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00
sob.   10:00 - 14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 9:00 - 17:00
sob.  10:00 - 14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl