Twój Koszyk

Włosy dziewicze w kitkach

Chcesz przedłużyć swoje włosy i nadać objętości fryzurze, a jednocześnie marzysz o naturalnych, miękkich kosmykach? Włosy dziewicze w kitce to doskonały wybór! Włosy dziewicze są najbardziej ekskluzywnym i pożądanym rodzajem włosów do przedłużania lub zagęszczania, jaki znajdziesz w naszej ofercie. Są to starannie wyselekcjonowane, zdrowe pasma, nigdy nie farbowane, naturalne. Pozyskujemy je osobiście w naszym salonie, co powoduje, że stają się produktem unikalnym i najwyższej jakości. Sprawdź, jaką ofertę włosów dziewiczych przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i wybierz idealną strukturę!

Włosy dziewicze w kitkach - najwyższa jakość na rynku

Włosy dziewicze do przedłużania dostępne są w kitkach, co wynika głównie ze sposobu ich pozyskiwania - muszą być ścięte z jednej głowy, z zachowaniem kierunku wzrostu włosów. Dzięki swej niepowtarzalnej i nienaruszonej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Co jeszcze wyróżnia naturalne włosy?

Włosy dziewicze do przedłużania w kitce - różnorodny wybór

W Headstyler znajdziesz włosy dziewicze o szerokim asortymencie, w kitkach lub włosy dziewicze tape-on. Oferujemy duży wybór różnorodnych rodzajów włosów, przeznaczonych do przedłużania różnymi metodami. Polecamy między innymi:

Gwarantujemy najwyższą jakość i różnorodność włosów pod względem kolorystycznym, a także profesjonalne przedłużanie wybraną przez Ciebie metodą. Proponujemy różne sposoby przedłużania włosów: włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów), włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Znajdziesz u nas także profesjonalne akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi, kleje itp.) oraz kosmetyki do włosów przedłużanych, które pomogą Ci we właściwy sposób zadbać o włosy dziewicze w kitkach i każde inne włosy przedłużane. W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów i wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00
sob.   10:00 - 14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 9:00 - 17:00
sob.  10:00 - 14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl