Twój Koszyk

Włosy słowiańskie - metoda na mikroringi

Marzysz o pięknej, bujnej fryzurze i długich włosach? Brakuje Ci cierpliwości, by czekać, aż urosną? Włosy na mikroringi to bezpieczna i szybka metoda przedłużania włosów. Pasma przedłużane są za pomocą niewielkich obrączek wykonanych z miedzi lub aluminium, a kolor mikroringów dobrany jest tak, by pasował do pasm Twoich włosów. W ten sposób szybko i bezpiecznie zyskasz idealną, wymarzoną fryzurę. Doczepiane włosy naturalne, polecane w naszym salonie, cechują się doskonałą jakością i naturalnym wyglądem. Oferujemy szeroki wybór pasemek w wielu różnych kolorach, od bardzo jasnych blondów, poprzez różne ich odcienie, po brązy i czernie. Dysponujemy pasmami o rozmaitych długościach, od 30 do 55 cm.

Włosy doczepiane na ringi - jak to działa?

Metoda przedłużania włosów na ringi jest jedną z najbardziej znanych i lubianych, gdyż zapewnia trwały, bardzo naturalny efekt bez użycia wysokiej temperatury. Przedłużanie włosów na mikroringi to tzw. metoda przedłużania na zimno. Polega na doczepianiu pasemek za pomocą niewielkich obrączek, które zakładane są i zaciskane na Twoich naturalnych pasemkach. Kolor i wielkość ringów powinny być dostosowane do koloru i struktury Twoich włosów, dzięki czemu będą niewidoczne, dając naturalny efekt. Takie mocowanie włosów na ringi jest bardzo mocne i stabilne, a mikroringi zbudowane są w taki sposób, że włosy nie ześlizgują się.

Przedłużanie włosów metodą na mikroringi - dla kogo?

Włosy doczepiane na ringi to szybki i skuteczny sposób na uzyskanie pięknej, bujnej fryzury z długich kosmyków. Metoda ta będzie odpowiednia dla wszystkich pań o każdym rodzaju włosów, które nie mogą lub nie chcą poświęcić długiego czasu na czekanie na wymarzoną fryzurę. Przedłużanie włosów na mikroringi będzie także idealnym rozwiązaniem dla pań o cienkich, łamliwych i delikatnych włosach. Jedynym ograniczeniem do wykorzystania pasm na ringi jest długość Twoich naturalnych włosów - nie mogą być one krótsze niż 15 cm od nasady. Tylko wówczas będzie można je estetycznie połączyć z doczepianymi włosami na ringi.

Włosy do przedłużania na ringi - zalety

Niewątpliwie jedną z wspomnianych już zalet przedłużania włosów na ringi jest to, że możesz zastosować ten zabieg nawet, jeśli masz cienkie i słabe włosy. Mikroringi nie powodują uszkodzenia włosów ani też nie obciążają ich. Dlaczego jeszcze warto zakładać pasma na ringi?

We włosach doczepianych na ringi, podobnie jak w innych metodach łączenia włosów pasmami, wyczuwalny będzie jedynie maleńki, sztywny odcinek - miejsce łączenia. Tworzone zespolenia są jednak malutkie, dlatego miejsca łączeń nie są wyczuwalne zarówno w pierwszym kontakcie, jak i podczas użytkowania.

Włosy doczepiane na mikroringi - jak o nie dbać?

Włosy przedłużane na ringi należy pielęgnować dokładnie tak samo, jak własne, jednak ze szczególnym uwzględnieniem ich nawilżania. Do pielęgnacji włosów na ringi przeznaczone są specjalne kosmetyki do włosów przedłużanych. Stosowanie ich pozwoli Ci dłużej zachować pożądany efekt naturalnych, zadbanych włosów.

Włosy na ringi - jak długo można je nosić?

Włosy należy podciągać co 3-4 miesiące, w zależności od tego, jak szybko rosną nasze naturalne włosy. Zadbaj zatem o to, by podczas czesania czy mycia nie uszkodzić łączeń między włosami naturalnymi a doczepionymi, a dłużej będziesz cieszyć się piękną, bujną fryzurą. W międzyczasie pasma na ringi można podciągać, odpowiednio do długości naturalnych kosmyków.

W Headstyler oferujemy Ci wybór różnych sposobów przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on) czy włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Polecamy także akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi itp.) oraz:

Na szczególną uwagę zasługują włosy dziewicze, doskonałej jakości włosy naturalne, gęste, miękkie i bardzo podatne na układanie. W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów, a zabieg wykonamy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Odwiedź nas i skorzystaj z naszych usług, a gwarantujemy Ci satysfakcję i długotrwałe efekty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl