Twój Koszyk

włosy do przedłużania w kitce

Jeśli chcesz przedłużyć swoje włosy i nadać fryzurze objętości. Naturalne włosy do przedłużania będą doskonałym wyborem. Włosy naturalne w kitkach z serii Perfect Line są to starannie wyselekcjonowane, zdrowe, unikalne pasma najwyższej jakości. Trwałe włosy do przedłużania cechuje wytrzymałość, trwałość koloru. Włosy Perfect Line dostępne są w naszym sklepie z włosami w szerokiej gamie kolorystycznej oraz czterech różnych długościach. Wybierz naturalne, mocne włosy do przedłużania w Headstyler i spełnij swoje pragnienia o mocnych i trwałych włosach!

 

NATURALNE WŁOSY ROSYJSKIE DO PRZEDŁUŻANIA - WŁAŚCIWOŚCI

Naturalne włosy do przedłużania Perfect Line to pasma bardzo wysokiej jakości o podatnej strukturze. Włosy Perfect Line odpowiednio pielęgnowane posłużą Ci nawet do 1,5 roku, a ich żywotność w dużej mierze zależy od odpowiedniej pielęgnacji.

Naturalne, sprowadzane z pełną łuską włosa, włosy naturalne w kitkach w swojej strukturze są nieco grubsze niż włosy słowiańskie. Co jeszcze wyróżnia naturalne włosy do przedłużania Perfect Line?

WŁOSY NATURALNE ROSYJSKIE - PIELĘGNACJA

Pielęgnacja naturalnych włosów do przedłużania nie jest skomplikowana. Najważniejsza jest dbałość o ich nawilżanie, dzięki któremu utrzymasz włosy w odpowiedniej kondycji i przedłużysz ich żywotność. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę pielęgnując trwałe włosy do przedłużania?

NATURALNE, MOCNE WŁOSY DO PRZEDŁUŻANIA - BOGATA OFERTA

W Headstyler znajdziesz naturalne włosy do przedłużania, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy Ci również wybór różnych sposobów przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych) czy włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów). Polecamy także akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi, kleje itp.) oraz:

W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów oraz wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Odwiedź nas i skorzystaj z naszej oferty, a gwarantujemy Ci satysfakcję i długotrwałe efekty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl