Twój Koszyk

Przedłużanie włosów w OlsztynieTajemnica sukcesu HeadStyler

Wydłużamy zachwyt klientekod 2007

 

Przedłużamy włosy oraz zajmujemy się wszystkim, co jest z tym związane, już kilkanaście lat. To bardzo dużo jak na tę trudną i zmienną branżę. Klientki jednak wracają do nas i wracają. Jesteśmy z tego bardzo dumne. Tajemnica sukcesu HeadStyler to... tajemnica, ale na pewno ma to wiele wspólnego z tym, jak pracujemy i jakie jesteśmy na co dzień. Nasz zespół tworzą ludzie z zamiłowaniem do włosów, odpowiednio wyszkoleniu z ogromnym stażem w branży przedłużania i zagęszczania włosów. 

 „Tworzyłam firmę, z którą sama chciałabym współpracować.”

- Bogumiła Opalach, założycielka HeadStyler 

  

 

 
 

Jakość na I miejscu

Jakość naszych usług i włosów  jest  potwierdzona i sprawdzona od lat. Nieustannie szkolimy się z najnowszych technik przedłużania włosów, trendów w koloryzacji, a także wyjątkowej obsługi Klienta. 

Pracujemy na najlepszej jakości włosach naturalnych a do ich obróbki (dostosowanie koloru, czy przygotowanie do przedłużania daną metodą) wybieramy sprawdzone kosmetyki i farby z najwyższej półki.

W salonie posiadamy kamery trychologiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie ocenić stan skóry głowy, zastosować ewentualną stymulację mieszków włosowych, pobudzić do wzrostu.

Dla włosów zniszczonych, łamliwych i po zabiegach możemy zastosować Pielęgnację Molekularną, którya natychmiastowo odbudowuje zniszczone włosy.

 

Jeśli szeroka oferta usług, najwyższa jakość włosów, gwarancja, ogromne doświadczenie, komfort, wygoda, bezpieczeństwo,  empatia i opieka jaką Cię obdarzymy ma dla Ciebie znaczenie to jesteś w dobrym miejscu.

 

 

 

Eksperci do zadań specjalnych

Specjalizujemy się w skomplikowanych przypadkach przedłużania włosów, to dużo trudniejsze przypadki. Przedłużyć włosy obecnie można w większości salonów fryzjerskich, jednak skomplikowane przedłużania wymagają doświadczenia.

W ciągu 18 lat zdobyliśmy na tyle wiedzy aby sprostać każdemu zadaniu:

 • przedłużamy grzywki
 • zagęszczamy i wydłużamy boki
 • uzupełniamy wykruszone końcówki
 • wyrównujemy asymetrię włoszów zniszczonych przez koloryzację lub inne zabiegi chemiczne
 • przedłużamy krótkie włosy do fryzury typu „bob”
 • zagęszczamy przerzedzenia powstałe przez łysienie plackowate

W większości wykonujemy standardowe przedłużania włosów, jednak i tu stawiamy na wyjątkowy naturalny efekt (praca kolorem, rozmiesczeniem, odpowiednią ilością pasm oraz strukturą włosów).

Metody przedłużania włosówBezpieczne i trwałe

Bio Tape Onextra volume

Metoda Bio Tape On jest bezpieczna i bardzo szybka w aplikacji, można ją zastosować do każdego rodzaju włosów.

Zalety metody:

 1. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie uzyskać największą objętość w porównaniu do innych metod, to znaczy zaaplikować dwa razy więcej włosów niż przy innych metodach tzn jeśli do tej pory Klientka nosiła sto gram w pasemkach, na taśmy możemy nałożyć dwieście gram bez obawy o uszkodzenie naturalnych włosów.
 2. Taśmy z włosami mają szerokość 20 i dwa razy po 12,5 centymetra, dzięki temu nie rozkładają się w pasma, dając najbardziej naturalny efekt ze wszystkich metod.
 3. Taśmy nie powodują dyskomfortu czy uczucia ciągnięcia.
 4. Włosy Bio Tape On są praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne!
 5. Włosy nie skracają się podczas podciągnięcia.
 6. Raz zakupione włosy można nosić bardzo długo bez konieczności ich wymiany.
 7. Taśmy mogą być dwustronne np. jedna ze stron może być jednolita a druga posiadać blond refleksy, w zależności od humoru Klientki możemy odwracać taśmy i zmieniać kolor włosów co podciągnięcie.
 8. Bio Tape On dają bardzo naturalny wygląd.
 9. Taśmy mocowane są do włosów na dedykowany do tego zabiegu klej perukarski ( ten sam klej stosowany jest do klejenia tupetów do gołej skóry głowy także jest tym samym równie bezpieczny dla włosów).
 10. Najkrótszy czas czas wykonania zabiegu - około 45 minut pierwsze nałożenie.
 11. Najkrótszy czas korekt (wraz z umyciem głowy) 60 minut.

Taśmy nakładane są według zastosowanego podziału, w zależności od potrzeb Klientki np. chęć posiadannia objętości przy twarzy, ogólnnej objętości, chęć czesania pięknie układającego się wysokiego kucyka itd.  - wszystko zależy od potrzeb. Metoda polecana do wszystkich rodzajów włosów oprócz bardzo cienkich i przerzedzonych. Idealna dla Pań idących do ślubu, planujący szybki wyjazd na wakacje i inne sytuacje, w których ważny jest czas. 

Niezalecana dla osób alergicznych.

Włosy przedłużone tą metodą można nosić 6-8 tygodni.

 

TAPE ON

Metoda Tape On jest bezpieczna i szybka w aplikacji, można ją zastosować do każdego rodzaju włosów.

Zalety metody:

 1. Taśmy z włosami mają długość około 4cm i grubość 2mm.
 2. Taśmy nie powodują dyskomfortu czy uczucia ciągnięcia.
 3. Włosy Tape On są praktycznie niewyczuwalne.
 4. Możemy uzyskać największą objętość w porównaniu do innych metod.
 5. Włosy nie skracają się podczas podciągnięcia.
 6. Raz zakupione włosy można nosić bardzo długo bez konieczności ich wymiany.
 7. Dają bardzo naturalny wygląd.
 8. Krótki czas wykonania zabiegu. 

Pasma nakładane są bliżej lub dalej skóry głowy - wszystko zależy od potrzeb. Metoda polecana do wszystkich rodzajów włosów oprócz bardzo cienkich i przerzedzonych. Idealna dla Pań idących do ślubu, planujący szybki wyjazd na wakacje i inne sytuacje, w których ważny jest czas.

Włosy przedłużone tą metodą można nosić 6-8 tygodni.

 

MICRO KERATIN BONDS

MICRO KERATIN BONDS jest to bond keratynowy o kształcie dobranym do włosów Klientki: nano, mini, kapsułka.

Zalety metody :

 1. Przez swoją wielkość i kolor- łącza dopasowują się do koloru włosów.
 2. Łączenia są małe i dyskretne przez co można zagęszczać i przedłużać w miejscach gdzie inne metody nie mogą być stosowane ze względu na widoczność.
 3. Dobór typu łącza warunkowany jest rodzajem włosów Klientki, może być okrągły lub bardziej owalny. O kształcie łączenia decyduje Stylista biorąc pod uwagę wszelkie wskazania i przeciwskazania.
 4. Specjalny schemat rozłożenia większej ilości cieńszych pasm na głowie powoduje, że przedłużanie jest bardziej komfortowe i bezpieczne.
 5. Do usuwania łączeń stosujemy specjalny, neutralny dla naszych włosów płyn.
 6. Pasma można nosić 3-4 miesiące

Pasma nakładane są bliżej lub dalej skóry głowy - wszystko zależy od potrzeb. Metoda polecana do wszystkich rodzajów włosów. Łącza wykonane są wysokiej jakości keratyny.  Do aplikacji wykorzystujemy zgrzewarki typu Mini Bond. 

INFRALIGHT

Technologia Infralight jest obecnie uważana za jedną z najlepszych i najbardziej innowacyjnych metod przedłużania włosów. Dzięki zastosowaniu hybrydowego rozwiązania, energia oddziałuje precyzyjnie na łączenie od wewnątrz, pozostawiając zewnętrzną powłokę nietkniętą, a przez to odporną na działanie czynników zewnętrznych.

Zalety metody:

 1. Łączenie cechuje się niebywałą wytrzymałością i komfortem.
 2. Metodę można stosować u osób z bardzo cienkimi i delikatnymi włosami
 3. Włosy mogą być doczepione na grzywce, na samym czubku głowy
 4. Pasma są bardzo lekkie.
 5. Technologia bazuje na wsparciu modulacji krzywej cieplnej światłem Infralight - co oznacza optymalne oddziaływanie na łączenie, które jest wykonywane szybko, bezpiecznie dla włosów i skóry głowy.

Metoda Infralight polecana jest dla cienkich i delikatnych włosów, nawet tych z tendencją do wypadania, czy do wykruszania. 

Zalecany czas podciągnięcia 3-4 miesiące.
WŁOSY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI100% NATURALNE

WŁOSY DZIEWICZE NIEFARBOWANE

To obecnie najbardziej luksusowy produkt dostępny na rynku. Zdrowe, nie poddane żadnym zabiegom chemicznym przed sprzedażą. Są to włosy o najwyższej jakości.  Włosy te pochodzą od jednej osoby są sprzedawane w postaci obciętego kucyka, nie możliwe jest zatem pomieszanie włosów różnymi stronami. Ze względu na ułożenie włosów w naturalny sposób (łuska do dołu) podczas użytkowania włosy nie powinny się kołtunić i plątać przez haczące o siebie łuski.

Ręcznie sortowane i przygotowywane do sprzedaży. Mogą być proste, falowane lub kręcone, puszyste  i gładkie. Pochodzą od osób prywatnych, które sprzedają takie włosy bezpośrednio. Włosy dziewicze mogą być również zakupione w wyspecjalizowanym sklepie jak i u fryzjera, który np. takie włosy ścina w swoim salonie. Są to włosy o niezwykłej trwałości, odpowiednio dobrane będą zachowywać się, jak naturalne włosy klientki. Polecane dla osób najbardziej wymagających oraz takich, które cenią sobie najwyższy komfort i wygodę.WŁOSY ELITE HAIR LUX

Elite Hair Lux są to wysokiej jakości włosy naturalne, farbowane. Dzięki szerokiemu wachlarzowi  kolorów, struktur oraz długości możemy zaoferować naszej Klientce optymalne dopasowanie. Dzięki temu efekty są spektakularne.

W ofercie posiadamy wszystkie struktury włosów: proste, falowane, kręcone, grubsze, cieńsze.

Włosy te są najczęściej wybierane przez nasze Klientki ze względu na duży wybór kolorystyczny i strukturowy.

Włosy kupujemy w kitkach tak jak włosy dziewicze,  dla naszej wygody są farbowane przez dostawcę na wskazany przez nas kolor.

Włosy polecane dla Pań, które farbują i rozjaśniają swoje włosy.KONSULTACJA

Zapraszam na konsultację z przedłużania i zagęszczania włosów. Podczas konsultacji przedstawię naszą ofertę. Zaprezentuję różne rodzaje włosów, wspólnie zastanowimy się nad najodpowiedniejszą metodą. Jeśli będzie potrzeba wykonamy badanie trychologiczne aby sprawdzić stan skóry głowy i włosów. Dobierzemy długość kolor* oraz rodzaj włosów. 

Jeśli nie możesz podjąć decyzji przeczytaj co mówią o nas nasze Klientki:

„To miejsce stworzone przez kobietę z pasją, klasą ale i ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka . To miejsce stworzone przez niesamowity zespół , który zadba nie tylko o nasz wygląd ale i dobre samopoczucie , pielęgnację naszych włosów, tu każda z nas może czuć się zaopiekowana w 100 % . To miejsce tworzą kobiety które poprawią koronę innej kobiecie nie pokazując światu że się osunęła. Polecam !.” Karolina (opinia z wizytówki firmy w Google)

 

Mam nadzieję, że niedługo sama się przekonasz. Do zobaczenia.

Kolor pasm do przedłużania dobieramy do tego, który jest na głowie Klientki w dniu konsultacji. Dlatego bardzo ważne jest aby na konsultację umówić się około tydzień po koloryzacji własnych włosów. Zmiana koloru z ustalonego na konsultacji na nowy może być niemożliwa.

Stosowanie powyższej zasady pozwala odhodować naszym Klientkom piękne i zdrowe włosy.

 

 

                                                                                                                    

 

Konsultacja Masz pytania?

Masz pytania? Nie możesz podjąć decyzji? Umów się na konsultację, odpowiemy na każde pytanie.

UMÓW SIĘ NA PRZEDŁUŻENIE LUB ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW JUŻ DZIŚ

KLIKNIJ TUTAJ

 

Jeśli żaden termin Ci nie odpowiada zadzwoń do nas, poszukamy innego.

 
 

Cennik UsługZAWIERA KOSZT WŁOSÓW

 

Długość  Zagęszczenie Przedłużenie
krótkie  od 750 zł od 2000 zł
średnie  od 1000 zł od 2500 zł
długie  od 1500 zł  od 3500 zł
bardzo długie  od 2000 zł   od 4500 zł

 

* Cena usługi zależy od ilości i długości wykorzystanych pasm.
 

ZDJĘCIE I PONOWNE NAŁOŻENIE PASEMEK

- koszt raz na 2-4 miesięcy -

MICRO KERATIN BONDS  12 zł / pasemko
TAŚMY TAPE ON 40 zł / kanapka
INFRALIGHT 18 zł / pasemko
BIO TAPE 650 zł / całość
ZDJĘCIE WŁOSÓW BEZ NAŁOŻENIA 150 zł / 1h zdejmowania i rozczesywania

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa przedłużanie włosów?

Czas przedłużania włosów zależy od długości i gęstości Twoich włosów, efektu który chcesz uzyskać oraz metody którą będziesz miała przedłużane włosy. Pełne przedłużanie może trwać 1,5 – 3 godzin. Podciągnięcie włosów trwa dłużej ponieważ włosy najpierw trzeba zdjąć a następnie ponownie nałożyć.

Czy przedłużanie lub zagęszczanie niszczy włosy?

Prawidłowo wykonany zabieg nie powoduje mechanicznych ani chemicznych uszkodzeń struktury włosa. Używane materiały pozostają obojętne wobec włosów. Najważniejsze są umiejętności osoby wykonującej zabieg ponieważ łączenia powinny być estetyczne, maksymalnie niewidoczne, trwałe, łatwe zarówno do założenia jak i zdjęcia.

Aby nasze włosy były bezpieczne ważny jest dobór odpowiedniej metody dla danego rodzaju włosów, dopasowanie grubości pasemek/taśm oraz precyzyjne wykonanie łączeń. Usługa powinna być wykonana profesjonalnie i profesjonalnym sprzętem....dlatego trzeba się zastanowić w czyje ręce się oddajemy gdyż niska cena często idzie w parze z brakiem umiejętności.

Na bezpieczeństwo włosów ma także wpływ pielęgnacja. Każda osoba po zabiegu powinna otrzymać szczegółowe instrukcje w jaki sposób o nie dbać. Ważne są zarówno stosowane kosmetyki jak i technika pielęgnacji.

Czy przedłużanie włosów boli?

Zabieg jest bezbolesny! 

Jak długo mogę nosić przedłużone włosy?

Przedłużane włosy można nosić latami. Jednak co 3 – 4 miesiące należy umówić się na „przełożenie” pasm. Gdy tylko pojawią się większe „odrosty” włosy doczepiane należy zdjąć, odświeżyć i nałożyć na nowo, aby nie dopuścić do utworzenia kołtunów. Jest to bezpieczny i prosty zabieg. Nie powoduje uszkodzenia struktury włosów naturalnych. Zabieg zdjęcia i ponownego doczepienia włosów możesz wykonać w ciągu jednego dnia.

Czy będzie widać że mam przedłużone lub zagęszczone włosy?

Profesjonalne wykonanie usługi praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie zespoleń. A odpowiednio dobrane pod względem kolorystycznym i strukturalnym włosy zlewają się z naszymi tworząc jedną całość.Schemat przedłużania dobierany jest indywidualnie w zależności od końcowej fryzury i przyszłych stylizacji. Pozostawienie wolnej korony głowy oraz części boków i tyłu sprawia że włosy dokładnie przykrywają łączenia. Same spojenie jest umieszczone tuż przy nasadzie włosów. Po dołączeniu włosy są strzyżone, cieniowane oraz modelowane co w efekcie końcowym sprawia efekt całkowicie naturalny.

Czy miejsca łączeń są wyczuwalne na głowie?

Im mniejsza powierzchnia łączenia włosa tym mniej jest to wyczuwalne. W metodach łączenia pasmami będzie wyczuwalny maleńki zgrzew wielkości ziarna ryżu. Jednak niezależnie od metody tworzone zespolenia są malutkie a miejsca łączeń nie są wyczuwalne w pierwszym kontakcie i w użytkowaniu.

Ile pasemek jest potrzebnych do przedłużenia włosów?

Ilość pasemek zależy od wybranej fryzury i gęstości włosów, jak również od efektu jaki chcemy uzyskać. Już przy użyciu 40 pasemek przy krótkich włosach możemy uzyskać różne nowe akcenty . Dla uzyskania pełnego przedłużenia lub zagęszczenia potrzebnych jest 100 do 200 pasemek. Dokładną ilość ustala się na konsultacji.

Jak pielęgnować doczepiane włosy?

Informacje na temat pielęgnacji przedłużonych włosów z pewnością udzielimy Ci w naszym salonie w czasie konsultacji oraz samego zabiegu przedłużania. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.headstyler.pl w zakładkę porady gdzie między innymi opisujemy zasady pielęgnacji.

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Cena ustalana jest bardzo indywidualnie, w zależności od metody przedłużania włosów, rodzaju włosów i ilości pasm. Jednak najtańsze przedłużanie włosów zaczyna się już od 2000zł.

Jak stylizować przedłużane i zagęszczane włosy?

Włosy przedłużane mogą być poddawane zabiegom z użyciem maksymalnie 170 stopniowej temperatury. Każdorazowo kosmetyków termo ochronnych. Można je prostować, suszyć, kręcić jak nasze własne. 

Czy można farbować włosy?

Szeroka paleta kolorów włosów do przedłużania pozwala na ich idealne dobranie do włosów rosnących. Jednak niektóre włosy można bez obaw koloryzować bo zachowują się dokładnie jak nasze własne. Gdy zajdzie potrzeba zafarbowania odrostów można je zafarbować powyżej łączeń lub samą koronę włosów, która przykrywa łączenia. Włosy dziewicze można farbować w całości. Włosów przedłużanych nie należy rozjaśniać.

Czy po zdjęciu przedłużonych włosów własne wypadają?

Codziennie tracimy około 100 włosów. Te włosy które niepostrzeżenie zostałyby na naszym ubraniu czy szczotce zostaję zatrzymane w łączeniu i nie ma możliwości ich wyczesania. Przez okres 3 miesięcy daje to 9000 włosów które jednorazowo wraz z doczepianymi pasemkami zostają zdjęte.

Powoduje to, że pozostała ilość włosów sprawia wrażenie osłabionych i przerzedzonych. Jest to jednak tylko złudne wrażenie spowodowane przyzwyczajeniem przez dłuższy okres do zwiększonej objętości włosów na głowie. Sam zabieg nie ma wpływu na zwiększenie wypadania włosów.

Czy można przedłużać każde włosy?

W większości przypadków tak. Oceny możliwości dokonuje się na konsultacji. W zależności od oczekiwanych efektów, gęstości włosów i istniejącej fryzury należy dobrać odpowiednią metodę . Istnieją różne możliwości przedłużania i zagęszczania włosów. Jednak w każdej włosy muszą mieć minimum 10 cm długości, aby zakryć łączenia.

Zagęszczanie włosów cena?

Tak jak już pisaliśmy powyżej cena zagęszczania włosów zależy od wybranej metody, ilości pasm. Kaształtuje się już od 1000zł.

Zagęszczanie włosów metody?

Włosy zagęszczamy tymi samymi metodami jakimi przedłużamy. Między innymi na biokerax, nano protein, tape on, infralight.

Po co konsultacja?

Na konsultacji ocenia się możliwość wykonania usługi. W przeprowadzonym wywiadzie uzyskuje się informacje pomagające dobrać rodzaj włosów i odpowiednią do nich metodę. Bardzo ważne jest przekazanie informacji na temat ewentualnych alergii ponieważ takowe wykluczają część stosowanych metod.

Wstępnie przekazuje się wiadomości z zakresu pielęgnacji włosów oraz szczegółowo przedstawia się wybraną technikę. Ustala się też wszystkie szczegóły techniczne tj. ilość włosów Żadna profesjonalna usługa nie powinna być wykonywana bez wcześniejszej konsultacji. Jest ona bardzo ważnym elementem przed wykonaniem usługi.

Headstyler - profesjonalne przedłużanie włosów

Przedłużamy włosy oraz zajmujemy się wszystkim, co jest z tym związane, już od 2007 roku. Jesteśmy jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, a także jednym z pierwszych salonów w Polsce oferującym naturalne włosy do zagęszczania i przedłużania. Kilkanaście lat działalności to bardzo dużo jak na tę trudną i zmienną branżę. Klientki jednak wciąż do nas wracają, a my jesteśmy z tego bardzo dumne. Doczepianie i zagęszczanie włosów w Olsztynie to nasza specjalność, a tajemnica sukcesu Headstyler ma z pewnością wiele wspólnego z tym, jak pracujemy i jakie jesteśmy na co dzień. Swoim zasięgiem wybiegamy poza teren Olsztyna, oferując swoje usługi w całej Polsce.

„Tworzyłam firmę, z którą sama chciałabym współpracować” - mówi Bogumiła Opalach, założycielka Headstyler.

Nasz sklep z włosami oferuje słowiańskie włosy do przedłużania, w tym szczególnie naturalne, ekskluzywne włosy dziewicze. Zaopatrzysz się u nas również w niezbędne akcesoria do przedłużania włosów, zgrzewarki do włosów oraz kosmetyki do włosów przedłużanych. Przedłużanie włosów w Olsztynie to nie wszystko - współpracujemy z salonami w całej Polsce i dzielimy się wiedzą prowadząc szkolenia. Wszystkie produkty i usługi Headstyler dają Ci gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji oraz korzystnej ceny. Jeśli zatem nie byłaś jeszcze w naszym salonie na ul. Mazurskiej 10 w Olsztynie albo nie zamawiałaś nic w naszym sklepie, teraz jest idealny moment, by poznać nas bliżej!

Przedłużanie włosów w Olsztynie - profesjonalizm, talent i pasja

Kto mówi, że przedłużanie i zagęszczanie włosów to nie sztuka, zapewne nie próbował zrobić tego idealnie. W naszym salonie Headstyler liczy się tylko perfekcja i profesjonalne przedłużanie włosów. Oferujemy włosy do przedłużania najwyższej jakości oraz szeroką gamę produktów do ich pielęgnacji w atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą skorzystać z różnych form przedłużania włosów, w tym infralight, biokerax, nano protein, tape on (sprawdź też ofertę: włosy na keratynę). W naszej ofercie mamy również włosy na ringi i włosy na taśmę, możesz zatem wybrać metodę i koszt przedłużania włosów odpowiednie dla siebie. Nasze ekspertki mają nie tylko fachową wiedzę, ale też zdolności manualne, wrażliwość na formę i kolor oraz potrafią zrozumieć marzenia i potrzeby każdej klientki. Tak działamy od samego początku i wciąż rozwijamy się w swojej pracy.

Profesjonalne doczepianie włosów - szkolenia i rozwój

Talent potrzebuje umiejętności, by zabłysnąć. Dlatego wszyscy pracownicy w Headstyler nieustannie się szkolą, zarówno w technikach przedłużania, jak i rozmowie z klientkami i salonami. Zdobywamy nowe źródła zaopatrzenia, wprowadzamy kolejne produkty i usługi. Korzystają na tym zarówno nasi klienci, jak i salony, które z nami współpracują. Zapraszamy do współpracy salony zajmujące się przedłużaniem włosów: doradzamy, przeprowadzamy szkolenia, zaopatrujemy w niezbędne produkty. Możesz również zapisać się u nas na profesjonalny kurs przedłużania włosów. W Headstyler stawiamy na dzielenie się wiedzą i robimy to profesjonalnie.

Doczepianie włosów Olsztyn - najwyższa jakość usług

Nasze zabiegi przedłużania włosów czasem nazywamy magią, ale to coś więcej. Magiczny jest efekt, jaki tworzymy, ale aby się pojawił, potrzeba wiele pracy połączonej z pasją. Przedłużanie włosów w Olsztynie w salonie Headstyler lub współpracującymi z nami salonami daje znakomite efekty i olśniewające rezultaty.

„Headstyler jest jak salon, sklep i najlepsza przyjaciółka od włosów w jednym” - mówi pani Katarzyna, klientka Headstyler.

Nasza jakość usług profesjonalnego przedłużania i zagęszczania włosów jest potwierdzona i sprawdzona od lat. Setki salonów w całej Polsce mają dzięki nam więcej klientek, lepsze wskaźniki satysfakcji i korzystają z najbezpieczniejszych produktów. Nasze dopinki do włosów, w tym dopinki ombre, oraz doczepiane kucyki naturalne to jedne z wielu i najbardziej popularne produkty, niezmiennie w najlepszej jakości od lat. Zamówisz u nas również keratynę do przedłużania włosów oraz szczotki do włosów przedłużanych, do właściwej ich pielęgnacji. Dzięki naszej ofercie przedłużania włosów Olsztyn zarówno klienci, jak i salony mogą być na bieżąco z panującymi w branży trendami. Zapraszamy do ich grona!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl