Twój Koszyk

Przedłużanie włosów w OlsztynieTajemnica sukcesu HeadStyler

Wydłużamy zachwyt klientekod 2007

Przedłużamy włosy oraz zajmujemy się wszystkim, co jest z tym związane, już kilkanaście lat. To bardzo dużo jak na tę trudną i zmienną branżę. Klientki jednak wracają do nas i wracają. Jesteśmy z tego bardzo dumne. Tajemnica sukcesu HeadStyler to... tajemnica, ale na pewno ma to wiele wspólnego z tym, jak pracujemy i jakie jesteśmy na co dzień.

 „Tworzyłam firmę, z którą sama chciałabym współpracować.”

- Bogumiła Opalach, założycielka HeadStyler -

Jeśli nie byłaś jeszcze w salonie na Mazurskiej albo nie zamawiałaś nic w naszym sklepie, teraz jest idealny moment, by poznać nas bliżej:

Niezwykle zdolne

Kto mówi, że wydłużanie włosów to nie sztuka, zapewne nie próbował zrobić tego idealnie. Łatwo jest zrobić coś średnio, aby szybciej, ale w HeadStyler liczy się tylko perfekcja. Nasze ekspertki 'czują' włosy tak, jak muzyk dźwięki. Mają zdolności manualne, wrażliwość na formę i kolor oraz potrafią zrozumieć marzenia każdej klientki. Tak działamy od samego początku.

Wyjątkowo pracowite

Talent potrzebuje umiejętności, by zabłysnąć. Dlatego wszyscy pracownicy w HeadStyler nieustannie się szkolą, zarówno w technikach przedłużania, jak i rozmowie z Klientkami i salonami. Zdobywamy nowe źródła zaopatrzenia, wprowadzamy kolejne produkty i usługi. Korzystają na tym salony, które z nami współpracują, oraz Klientki salonu.

Po prostu czarodziejki

Czasem nazywamy to magią, ale to coś więcej. Magiczny jest efekt, jaki dostarczamy, ale aby się pojawił, potrzebne jest wiele pracy i pasji. Dostarczamy je klientkom salonu HeadStyler oraz współpracującymi z nami salonom już od 2007 roku. Tyle, ile tylko pragną.

„HeadStyler jest jak salon, sklep i najlepsza

- przyjaciółka od włosów w jednym.” pani Katarzyna, klientka HeadStyler -

Te słowa nic by nie znaczyły, gdyby nie nasze rezultaty.

Nasza jakość jest jednak potwierdzona i sprawdzona od lat. Setki salonów w całej Polsce ma dzięki nam więcej klientek, lepsze wskaźniki satysfakcji i klientek wracających,
korzysta z najbezpieczniejszych produktów i jest na bieżąco z trendami. Zapraszamy do ich grona:

Umów się na konsultację

Umów się na konsultację

Konsultacja Masz pytania?

Masz pytania? Nie możesz podjąć decyzji? Umów się na bezpłatną konsultację, odpowiemy na każde pytanie.

UMÓW SIĘ NA PRZEDŁUŻENIE LUB ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW JUŻ DZIŚ!

Umów się już dziś

Cennik

WŁOSY DZIEWICZE

To obecnie najbardziej luksusowy produkt dostępny na rynku. Zdrowe, nie poddane z?adnym zabiegom chemicznym przed sprzedażą. Są to włosy o najwyższej jakości.  Włosy te pochodzą od jednej osoby są sprzedawane w postaci obciętego kucyka, nie możliwe jest zatem pomieszanie włosów różnymi stronami. Ze względu na ułożenie włosów w naturalny sposób (łuska do dołu) podczas użytkowania włosy nie powinny się kołtunić i plątać przez haczące o siebie łuski.

Ręcznie sortowane i przygotowywane do sprzedaży. Mogą być proste, falujące lub kręcone, puszyste lub gładkie. Pochodzą od osób prywatnych, które sprzedają takie włosy bezpośrednio. Włosy dziewicze mogą być również zakupione w wyspecjalizowanym sklepie jak i u fryzjera, który np. takie włosy ścina w swoim salonie. Są to włosy o niezwykłej trwałości, odpowiednio dobrane będą zachowywać się, jak naturalne włosy klientki. Polecane dla osób najbardziej wymagających oraz takich, które cenią sobie najwyższy komfort i wygodę.

Włosy dziewicze posiadają certyfikat oryginalności.

 

WŁOSY GODNE POLECENIA DLA BARDZO WYMAGAJĄCYCH PAŃ CENIĄCYCH KOMFORT I LUKSUS

 

Długość Cena
30 cm od 2000 zł
40 cm od 3000 zł
50 cm od 4000 zł
60 cm od 5000 zł
70 cm od 6000 zł

 

WŁOSY ELITE HAIR

Włosy importowane, farbowane przez producenta. Wysokiej jakości, dopasowują się do struktury włosów klientki. Gotowe na prostowanie, kręcenie i inne stylizacje. Znakomite do przedłużania i zagęszczania oraz uzyskiwania spektakularnych efektów. 

WŁOSY POLECAMY PANIOM ROZPOCZYNAJĄCYM  PRZYGODĘ Z PRZEDŁUŻANIEM WŁOSÓW

 

Długość Cena
40 cm od 2000 zł
50 cm od 3000 zł
60 cm od 4000 zł
70 cm od 5000 zł
80 cm od 6000 zł

 

* Całkowity koszt usługi zależy od ilości i długości wykorzystanych pasm
* Co drugie podciągnięcie proponujemy dokupienie kilku pasm aby uzupełnić naturalną utratę włosów spowodowaną użytkowaniem

 

ZDJĘCIE I PONOWNE NAŁOŻENIE PASEMEK

- koszt raz na 2-4 miesięcy -

biokerax 12 zł / pasemko
nano protein 15 zł / pasemko
infralight 18 zł / pasemko
taśmy tape on 40 zł / kanapka
zdjęcie włosów bez ponownego nałożenia 150 zł/h zdejmowania i rozczesywania
Ile czasu trwa przedłużanie włosów?

Czas przedłużania włosów zależy od długości i gęstości Twoich włosów, efektu który chcesz uzyskać oraz metody którą będziesz miała przedłużane włosy. Pełne przedłużanie może trwać 1,5 – 3 godzin. Podciągnięcie włosów trwa dłużej ponieważ włosy najpierw trzeba zdjąć a następnie ponownie nałożyć.

Czy przedłużanie lub zagęszczanie niszczy włosy?

Prawidłowo wykonany zabieg nie powoduje mechanicznych ani chemicznych uszkodzeń struktury włosa. Używane materiały pozostają obojętne wobec włosów. Najważniejsze są umiejętności osoby wykonującej zabieg ponieważ łączenia powinny być estetyczne, maksymalnie niewidoczne, trwałe, łatwe zarówno do założenia jak i zdjęcia.

Aby nasze włosy były bezpieczne ważny jest dobór odpowiedniej metody dla danego rodzaju włosów, dopasowanie grubości pasemek/taśm oraz precyzyjne wykonanie łączeń. Usługa powinna być wykonana profesjonalnie i profesjonalnym sprzętem....dlatego trzeba się zastanowić w czyje ręce się oddajemy gdyż niska cena często idzie w parze z brakiem umiejętności.

Na bezpieczeństwo włosów ma także wpływ pielęgnacja. Każda osoba po zabiegu powinna otrzymać szczegółowe instrukcje w jaki sposób o nie dbać. Ważne są zarówno stosowane kosmetyki jak i technika pielęgnacji.

Czy przedłużanie włosów boli?

Zabieg jest bezbolesny! 

Jak długo mogę nosić przedłużone włosy?

Przedłużane włosy można nosić latami. Jednak co 3 – 4 miesiące należy umówić się na „przełożenie” pasm. Gdy tylko pojawią się większe „odrosty” włosy doczepiane należy zdjąć, odświeżyć i nałożyć na nowo, aby nie dopuścić do utworzenia kołtunów. Jest to bezpieczny i prosty zabieg. Nie powoduje uszkodzenia struktury włosów naturalnych. Zabieg zdjęcia i ponownego doczepienia włosów możesz wykonać w ciągu jednego dnia.

Czy będzie widać że mam przedłużone lub zagęszczone włosy?

Profesjonalne wykonanie usługi praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie zespoleń. A odpowiednio dobrane pod względem kolorystycznym i strukturalnym włosy zlewają się z naszymi tworząc jedną całość.Schemat przedłużania dobierany jest indywidualnie w zależności od końcowej fryzury i przyszłych stylizacji. Pozostawienie wolnej korony głowy oraz części boków i tyłu sprawia że włosy dokładnie przykrywają łączenia. Same spojenie jest umieszczone tuż przy nasadzie włosów. Po dołączeniu włosy są strzyżone, cieniowane oraz modelowane co w efekcie końcowym sprawia efekt całkowicie naturalny.

Czy miejsca łączeń są wyczuwalne na głowie?

Im mniejsza powierzchnia łączenia włosa tym mniej jest to wyczuwalne. W metodach łączenia pasmami będzie wyczuwalny maleńki zgrzew wielkości ziarna ryżu. Jednak niezależnie od metody tworzone zespolenia są malutkie a miejsca łączeń nie są wyczuwalne w pierwszym kontakcie i w użytkowaniu.

Ile pasemek jest potrzebnych do przedłużenia włosów?

Ilość pasemek zależy od wybranej fryzury i gęstości włosów, jak również od efektu jaki chcemy uzyskać. Już przy użyciu 40 pasemek przy krótkich włosach możemy uzyskać różne nowe akcenty . Dla uzyskania pełnego przedłużenia lub zagęszczenia potrzebnych jest 100 do 200 pasemek. Dokładną ilość ustala się na konsultacji.

Jak pielęgnować doczepiane włosy?

Informacje na temat pielęgnacji przedłużonych włosów z pewnością udzielimy Ci w naszym salonie w czasie konsultacji oraz samego zabiegu przedłużania. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.headstyler.pl w zakładkę porady gdzie między innymi opisujemy zasady pielęgnacji.

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Cena ustalana jest bardzo indywidualnie, w zależności od metody przedłużania włosów, rodzaju włosów i ilości pasm. Jednak najtańsze przedłużanie włosów zaczyna się już od 2000zł.

Jak stylizować przedłużane i zagęszczane włosy?

Włosy przedłużane mogą być poddawane zabiegom z użyciem maksymalnie 170 stopniowej temperatury. Każdorazowo kosmetyków termo ochronnych. Można je prostować, suszyć, kręcić jak nasze własne. 

Czy można farbować włosy?

Szeroka paleta kolorów włosów do przedłużania pozwala na ich idealne dobranie do włosów rosnących. Jednak niektóre włosy można bez obaw koloryzować bo zachowują się dokładnie jak nasze własne. Gdy zajdzie potrzeba zafarbowania odrostów można je zafarbować powyżej łączeń lub samą koronę włosów, która przykrywa łączenia. Włosy dziewicze można farbować w całości. Włosów przedłużanych nie należy rozjaśniać.

Czy po zdjęciu przedłużonych włosów własne wypadają?

Codziennie tracimy około 100 włosów. Te włosy które niepostrzeżenie zostałyby na naszym ubraniu czy szczotce zostaję zatrzymane w łączeniu i nie ma możliwości ich wyczesania. Przez okres 3 miesięcy daje to 9000 włosów które jednorazowo wraz z doczepianymi pasemkami zostają zdjęte.

Powoduje to, że pozostała ilość włosów sprawia wrażenie osłabionych i przerzedzonych. Jest to jednak tylko złudne wrażenie spowodowane przyzwyczajeniem przez dłuższy okres do zwiększonej objętości włosów na głowie. Sam zabieg nie ma wpływu na zwiększenie wypadania włosów.

Czy można przedłużać każde włosy?

W większości przypadków tak. Oceny możliwości dokonuje się na konsultacji. W zależności od oczekiwanych efektów, gęstości włosów i istniejącej fryzury należy dobrać odpowiednią metodę . Istnieją różne możliwości przedłużania i zagęszczania włosów. Jednak w każdej włosy muszą mieć minimum 10 cm długości, aby zakryć łączenia.

Zagęszczanie włosów cena?

Tak jak już pisaliśmy powyżej cena zagęszczania włosów zależy od wybranej metody, ilości pasm. Kaształtuje się już od 1000zł.

Zagęszczanie włosów metody?

Włosy zagęszczamy tymi samymi metodami jakimi przedłużamy. Między innymi na biokerax, nano protein, tape on, infralight.

Po co konsultacja?

Na konsultacji ocenia się możliwość wykonania usługi. W przeprowadzonym wywiadzie uzyskuje się informacje pomagające dobrać rodzaj włosów i odpowiednią do nich metodę. Bardzo ważne jest przekazanie informacji na temat ewentualnych alergii ponieważ takowe wykluczają część stosowanych metod.

Wstępnie przekazuje się wiadomości z zakresu pielęgnacji włosów oraz szczegółowo przedstawia się wybraną technikę. Ustala się też wszystkie szczegóły techniczne tj. ilość włosów Żadna profesjonalna usługa nie powinna być wykonywana bez wcześniejszej konsultacji. Jest ona bardzo ważnym elementem przed wykonaniem usługi.

Opinie (0)

Dodaj opinię o usłudze

Salon i sklep Headstyler oferuje usługi profesjonalnego przedłużania włosów w Olsztynie od 2007 roku. Jesteśmy jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, a także jednym z pierwszych salonów w Polsce oferującym naturalne włosy do zagęszczania i przedłużania. Kilkanaście lat działalności to bardzo dużo jak na tę trudną i zmienną branżę. Klientki jednak wciąż do nas wracają, a my jesteśmy z tego bardzo dumne. Przedłużanie włosów to nasza specjalność, a tajemnica sukcesu Headstyler ma z pewnością wiele wspólnego z tym, jak pracujemy i jakie jesteśmy na co dzień.

„Tworzyłam firmę, z którą sama chciałabym współpracować” - mówi Bogumiła Opalach, założycielka Headstyler.

Nasz sklep z włosami oferuje słowiańskie włosy do przedłużania, w tym szczególnie naturalne, ekskluzywne włosy dziewicze. Zaopatrzysz się u nas również w niezbędne akcesoria do przedłużania włosów oraz kosmetyki do włosów przedłużanych. Przedłużanie włosów w Olsztynie to nie wszystko - współpracujemy z salonami w całej Polsce i dzielimy się wiedzą prowadząc szkolenia. Wszystkie produkty i usługi Headstyler dają Ci gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji oraz korzystnej ceny. Jeśli zatem nie byłaś jeszcze w naszym salonie na Mazurskiej w Olsztynie albo nie zamawiałaś nic w naszym sklepie, teraz jest idealny moment, by poznać nas bliżej!

Przedłużanie włosów w Olsztynie - profesjonalizm, talent i pasja

Kto mówi, że przedłużanie i zagęszczanie włosów to nie sztuka, zapewne nie próbował zrobić tego idealnie. W naszym salonie Headstyler liczy się tylko perfekcja. Oferujemy włosy do przedłużania najwyższej jakości oraz szeroką gamę produktów do ich pielęgnacji w atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą skorzystać z różnych form przedłużania włosów, w tym laserowego zagęszczania włosów lub keratynowego przedłużania włosów. W naszej ofercie mamy również włosy na ringi i włosy na taśmę, możesz zatem wybrać metodę przedłużania włosów odpowiednią dla siebie. Nasze ekspertki mają nie tylko fachową wiedzę, ale też zdolności manualne, wrażliwość na formę i kolor oraz potrafią zrozumieć marzenia i potrzeby każdej klientki. Tak działamy od samego początku i wciąż rozwijamy się w swojej pracy.

Profesjonalne doczepianie włosów - szkolenia i rozwój

Talent potrzebuje umiejętności, by zabłysnąć. Dlatego wszyscy pracownicy w Headstyler nieustannie się szkolą, zarówno w technikach przedłużania, jak i rozmowie z klientkami i salonami. Zdobywamy nowe źródła zaopatrzenia, wprowadzamy kolejne produkty i usługi. Korzystają na tym zarówno nasi klienci, jak i salony, które z nami współpracują. Zapraszamy do współpracy salony zajmujące się przedłużaniem włosów: doradzamy, przeprowadzamy szkolenia, zaopatrujemy w niezbędne produkty. W Headstyler stawiamy na dzielenie się wiedzą i robimy to profesjonalnie.

Po prostu czarodziejki - najwyższa jakość usług

Nasze zabiegi przedłużania włosów czasem nazywamy magią, ale to coś więcej. Magiczny jest efekt, jaki tworzymy, ale aby się pojawił, potrzeba wiele pracy połączonej z pasją. Dostarczamy je od początku klientkom salonu Headstyler oraz współpracującymi z nami salonom, osiągając znakomite rezultaty.

„Headstyler jest jak salon, sklep i najlepsza przyjaciółka od włosów w jednym” - mówi pani Katarzyna, klientka Headstyler.

Nasza jakość usług przedłużania włosów jest potwierdzona i sprawdzona od lat. Setki salonów w całej Polsce mają dzięki nam więcej klientek, lepsze wskaźniki satysfakcji i korzystają z najbezpieczniejszych produktów. Nasze dopinki do włosów, w tym dopinki ombre, oraz doczepiane kucyki naturalne to jedne z wielu i najbardziej popularne produkty, niezmiennie w najlepszej jakości od lat. Dzięki nam zarówno klienci, jak i salony mogą być na bieżąco z panującymi w branży trendami. Zapraszamy do ich grona!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl