0

WYDŁUŻAMY ZACHWYT KLIENTEK OD 2007 ROKU

Wydłużamy włosy oraz zajmujemy się wszystkim, co jest z tym związane, już kilkanaście lat.

To bardzo dużo jak na tę trudną i zmienną branżę. Klientki jednak wracają do nas i wracają. Jesteśmy z tego bardzo dumne.

Tajemnica sukcesu HeadStyler to... tajemnica, ale na pewno ma to wiele wspólnego z tym, jak pracujemy i jakie jesteśmy na co dzień.

 

„Tworzyłam firmę, z którą sama

chciałabym współpracować.”

Bogumiła Opalach, założycielka HeadStyler

 

Jeśli nie byłaś jeszcze w salonie na Mazurskiej albo nie zamawiałaś nic w naszym sklepie, teraz jest idealny moment, by poznać nas bliżej:

NIEZWYKLE ZDOLNE

Kto mówi, że wydłużanie włosów to nie sztuka, zapewne nie próbował zrobić tego idealnie. Łatwo jest zrobić coś średnio, aby szybciej, ale w HeadStyler liczy się tylko perfekcja.

Nasze ekspertki 'czują' włosy tak, jak muzyk dźwięki. Mają zdolności manualne, wrażliwość na formę i kolor oraz potrafią zrozumieć marzenia każdej klientki.

Tak działamy od samego początku.

 

WYJĄTKOWO PRACOWITE

Talent potrzebuje umiejętności, by zabłysnąć. Dlatego wszystkie pracowniczki i pracownicy HeadStyler nieustannie się szkolą, zarówno w technikach wydłużania, jak i rozmowie z klientkami i salonami.

Zdobywamy nowe źródła zaopatrzenia, wprowadzamy kolejne produkty i usługi. Korzystają na tym salony, które z nami współpracują, oraz klientki salonu.

Gdy odwiedzisz nas po roku, będziemy lepsze o rok rozwoju. Możesz na to liczyć.

 

PO PROSTU CZARODZIEJKI

Czasem nazywamy to magią, ale to coś więcej. Magiczny jest efekt, jaki dostarczamy, ale aby się pojawił, potrzebne jest wiele pracy i pasji.

Dostarczamy je klientkom salonu HeadStyler oraz współpracującymi z nami salonom już od 2007 roku. Tyle, ile tylko pragną.

 

„HeadStyler jest jak salon, sklep i najlepsza

przyjaciółka od włosów w jednym.” pani Katarzyna, klientka HeadStyler

 

Te słowa nic by nie znaczyły, gdyby nie nasze rezultaty.

Nasza jakość jest jednak potwierdzona i sprawdzona od lat. Setki salonów w całej Polsce ma dzięki nam więcej klientek, lepsze wskaźniki satysfakcji i klientek wracających,
korzysta z najbezpieczniejszych produktów i jest na bieżąco z trendami. Zapraszamy do ich grona:

 

Umów się na konsultację

spektakularne efekty

 

Cennik

 

WŁOSY DZIEWICZE 

CENA od 700zł za 30cm, od 1040zł za 40cm, od 1800zł za 50cm, od 2500zł za 60cm
WŁOSY zalecana wymiana włosów na nowe po 18 miesiącach
METODY tulejki, tape on, biokerax, keratyna, ultradźwięki, laser extend, infralight
OPCJE możliwość wykonania zabiegu po wcześniejszej konsultacji lub konsultacji online

 

WŁOSY PREMIUM HAIR/SELECTHAIR (SŁOWIAŃSKIE)

CENA od 800zł za 40cm, od 500zł za 1200zł 50cm, od 1800 zł za 60cm
WŁOSY zalecana wymiana włosów na nowe po 12 miesiącach
METODY tulejki, tape on, biokerax, keratyna, ultradźwięki, laser extend,inraflight
OPCJE możliwość wykonania zabiegu po wcześniejszej konsultacji lub konsultacji online


* Całkowity koszt usługi zależy od ilości i długości wykorzystanych pasm

* Co drugie podciągnięcie proponujemy dokupienie kilku pasm aby uzupełnić naturalną utratę włosów  spowodowaną użytkowaniem

 

 

Zdjęcie i ponowne nałożenie pasemek

(koszt raz na 2-4 miesięcy)

 

mikroringi/tulejki,

zgrzewy keratynowe

7zł / pasemko

biokerax

8zł / pasemko

laser extend

12zł / pasemko

taśmy tape on

30 zł / kanapka

infralight

15 zł / pasemko

zdjęcie włosów bez ponownego nałożenia

150zł/h zdejmowania i rozczesywania

 

W cenie:

  • strzyżenie włosów przed i po przedłużaniu
  • certyfikat zaświadczający o jakości i pochodzeniu włosów
  • pięlęgnacja włosów krok po kroku przedłużanych w formie pisemnej
  • gwarancja profesjonalnego wykonania usługi
  • nasze wsparcie przez cały okres noszenia włosów

 

Konsultacja:

Pragnąc sprostać Twoim oczekiwaniom, w trakcie konsultacji nasz ekspert dobierze metodę, rodzaj włosów, ich długość i kolor biorąc pod uwagę kondycję Twoich włosów, typ urody, Twoje potrzeby, oczekiwania oraz wielkość założonego budżetu.
Wszystko po to aby przedłużenie wyglądało najbardziej naturalnie, łączenia były dyskretne i wygodne w noszeniu, a włosy wyglądały spektakularnie.

 

 

WŁOSY DZIEWICZE

W 100% naturalne WŁOSY DZIEWICZE / SŁOWIAŃSKIE to obecnie najbardziej luksusowy produkt dostępny na rynku. Dokładnie wyselekcjonowane pasma, pozyskiwane głównie na terenie Europy to włosy bardzo dobrej jakości, miękkie w dotyku, nieplączące się, dostępne w pełnej gamie kolorów naturalnych.

Włosy dziewicze pochodzą z naszych skupów. Każdy kucyk kupowany jest przez nas indywidualnie od osoby prywatnej.

Dopiero po konsultacji włosy zostają ufarbowane po raz pierwszy na wskazany przez Państwa kolor.

Dzięki swej niepowtarzalnej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Idealnie się układają, nie plączą, a ich odróżnienie od żywych włosów jest niemożliwe. Są najbardziej pożądanym produktem na fryzjerskim rynku przedłużeń.

Ich łuski zamykają się w tym samym kierunku, zapewniając długotrwałość noszenia. Mają nienaruszoną strukturę, są „jędrne” i zdrowe, zachowują swój blask dłużej niż inne włosy. Jeżeli chcemy mieć włosy o cudownej miękkości i idealnie pasującej do naszej karnacji, strukturze polecamy inwestycję we włosy słowiańskie.

Włosy słowiańskie posiadają certyfikat oryginalności, który na życzenie Klienta dołączamy do paragonu.

Okres użytkowania przy odpowiedniej pielęgnacji do 2 lat 

WŁOSY GODNE POLECENIA DLA BARDZO WYMAGAJĄCYCH PAŃ CENIĄCYCH KOMFORT I LUKSUS!

 

WŁOSY PREMIUM HAIR 

Włosy o bardzo wysokiej jakości, mocne i mięsiste, idealnie dopasowują się do struktury włosów klientki. Występują w dwóch strukturach proste, falowane.

Gotowe na prostowanie, kręcenie i inne stylizacje. Znakomite do przedłużania i zagęszczania oraz uzyskiwania spektakularnych efektów.

Okres użytkowania przy odpowiedniej pielęgnacji do 1,5 roku 

WŁOSY POLECAMY PANIOM UWIELBIAJĄCYM DŁUGIE, GĘSTE WŁOSY.

Metody przedłużania włosów

Żadna z poniższych metod nie powoduje trwałego uszkodzenia mieszka włosowego. Oznacza to, że wykonany w naszym salonie  zabieg jest całkowicie bezpieczny dla włosów.

Biokerax

Biokerax

Pasma łączone miniaturowymi łaczeniami klejem naturalnego ekologicznego pochodzenia. 

czytaj więcej

Easy Hair tulejki

Easy Hair tulejki

Metoda zaciskowa. Pasma łączone miniaturowymi tulejkami zaciśniętymi specjlanymi cążkami.

czytaj więcej

Keratin System

Keratin System

Pasma łączone naturalną keratyną. Jedna z najpopularniejszych metod przedłużania na świecie.

czytaj więcej

Tape On Hair

Tape On Hair

Ekspresowa metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Aplikacja za pomocą włosów na paskach silikonowych.

czytaj więcej

ULTRASONIC

ULTRASONIC

Płaskie łączenia wykonywane przy pomocy urządzenia, ktore emituje fale ultrasoniczne.

czytaj więcej

Laser Extend

Laser Extend

Miniaturowe pasma łączone za pomocą włókna poliamidowego.

czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

1. Ile czasu trwa przedłużanie włosów?
Czas przedłużania włosów zależy od długości i gęstości Twoich włosów, efektu który chcesz uzyskać oraz metody którą będziesz miała przedłużane włosy. Pełne przedłużanie może trwać 1,5 – 3 godzin. Pasemka, asymetria lub grzywka 20 – 40 minut. Zagęszczanie ok. 1 godzin. Biorąc pod uwagę efekty które można osiągnąć długość i gęstość poświęcenie paru godzin dnia nie jest dużym wyrzeczeniem.
2. Czy przedłużanie lub zagęszczanie niszczy włosy?
Prawidłowo wykonany zabieg nie powoduje mechanicznych ani chemicznych uszkodzeń struktury włosa. Używane materiały pozostają obojętne wobec włosów. Najważniejsze są umiejętności osoby wykonującej zabieg ponieważ łączenia powinny być estetyczne, maksymalnie niewidoczne, trwałe, łatwe zarówno do założenia jak i zdjęcia. Aby nasze włosy były bezpieczne ważny jest dobór odpowiedniej metody dla danego rodzaju włosów, dopasowanie grubości pasemek/taśm oraz precyzyjne wykonanie łączeń. Usługa powinna być wykonana profesjonalnie i profesjonalnym sprzętem....dlatego trzeba się zastanowić w czyje ręce się oddajemy gdyż niska cena często idzie w parze z brakiem umiejętności. Na bezpieczeństwo włosów ma także wpływ pielęgnacja. Każda osoba po zabiegu powinna otrzymać szczegółowe instrukcje w jaki sposób o nie dbać. Ważne są zarówno stosowane kosmetyki jak i technika pielęgnacji.
3. Czy przedłużanie włosów boli?
Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Można go porównać do zakładania mini kucyków. Ponieważ część włosów zostaje wygiętych w nienaturalny dla nich sposób / dokładnie jak w kucyku/ przez 2-3 dni może wystąpić uczucie dyskomfortu, szczególnie podczas snu.
4. Jak długo mogę nosić przedłużone włosy?
Przedłużane włosy można nosić latami. Jednak co 3 – 4 miesiące należy umówić się na „przełożenie” pasm. Gdy tylko pojawią się większe „odrosty” włosy doczepiane należy zdjąć, odświeżyć i nałożyć na nowo, aby nie dopuścić do utworzenia kołtunów. Jest to bezpieczny i prosty zabieg. Nie powoduje uszkodzenia struktury włosów naturalnych. Zabieg zdjęcia i ponownego doczepienia włosów możesz wykonać w ciągu jednego dnia.
5. Czy będzie widać że mam przedłużone lub zagęszczone włosy?
Profesjonalne wykonanie usługi praktycznie uniemożliwia dostrzeżenie zespoleń. A odpowiednio dobrane pod względem kolorystycznym i strukturalnym włosy zlewają się z naszymi tworząc jedną całość.Schemat przedłużania dobierany jest indywidualnie w zależności od końcowej fryzury i przyszłych stylizacji. Pozostawienie wolnej korony głowy oraz części boków i tyłu sprawia że włosy dokładnie przykrywają łączenia. Same spojenie jest umieszczone tuż przy nasadzie włosów. Po dołączeniu włosy są strzyżone, cieniowane oraz modelowane co w efekcie końcowym sprawia efekt całkowicie naturalny.
6. Czy miejsca łączeń są wyczuwalne na głowie?
Im mniejsza powierzchnia łączenia włosa tym mniej jest to wyczuwalne. W metodach łączenia pasmami będzie wyczuwalny maleńki sztywny odcinek /zarówno przy klejach jak i tulejkach. Jednak niezależnie od metody tworzone zespolenia są malutkie a miejsca łączeń nie są wyczuwalne w pierwszym kontakcie i w użytkowaniu.
7. Ile pasemek jest potrzebnych do przedłużenia włosów?
Ilość pasemek zależy od wybranej fryzury i gęstości włosów, jak również od efektu jaki chcemy uzyskać. Już przy użyciu 30 pasemek przy krótkich włosach możemy uzyskać różne nowe akcenty . Dla uzyskania pełnego przedłużenia lub zagęszczenia potrzebnych jest 60 do 150 pasemek. Dokładną ilość ustala się na konsultacji.
8. Przedłużanie włosów na ringi?
Ringi lub Tulejka to miniaturowe miedziane łącze używane do metody Easy Hair lub Microrings. Przez tulejkę przekładamy pasemko naszych włosów, następnie wsuwamy pasemko włosów do przedłużenia i zaciskamy tulejkę na włosach specjalnymi cążkami składając ją na tzw. książeczkę. Tulejki tworzą niezwykle trwałe łącza. Tulejki nie niszczą włosów, są zupełnie nieszkodliwe.
9. Przedłużanie włosów metodą keratynową?
Keratyna do przedłużania włosów jest tworzywem termoplastycznym i nieszkodliwym dla włosów. W naturalnej postaci jest bezbarwna i dość twarda. Rozgrzana do odpowiedniej temperatury jest pozwala na tworzenie niewielkich trwałych łączeń. Przy zastosowaniu keratyny potrzebna jest zgrzewarka do roztapiania spoiwa . Temperatura łączenia jest na tyle niska, że spojenie nie niszczy włosów i wykonuje się je palcami . Dodatkowo każde pasmo jest izolowane od skóry głowy specjalnym separatorem. Łączenia zdejmujemy za pomocą specjalnego removera neutralizującego keratynę.
10. Przedłużanie włosów ultradźwiękami?
Keratyna do przedłużania włosów jest tworzywem termoplastycznym i nieszkodliwym dla włosów. W naturalnej postaci jest bezbarwna i dość twarda. Rozgrzana do odpowiedniej temperatury jest pozwala na tworzenie niewielkich trwałych łączeń. Przy zastosowaniu keratyny potrzebna jest zgrzewarka do roztapiania spoiwa . Temperatura łączenia jest na tyle niska, że spojenie nie niszczy włosów i wykonuje się je palcami . Dodatkowo każde pasmo jest izolowane od skóry głowy specjalnym separatorem. Łączenia zdejmujemy za pomocą specjalnego removera neutralizującego keratynę.
11. Jak pielęgnować doczepiane włosy?
Informacje na temat pielęgnacji przedłużonych włosów z pewnością udzielimy Ci w naszym salonie w czasie konsultacji oraz samego zabiegu przedłużania. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.headstyler.pl w zakładkę porady gdzie między innymi opisujemy zasady pielęgnacji.
12. Ile kosztuje przedłużanie włosów?
Cena ustalana jest bardzo indywidualnie, w zależności od metody przedłużania włosów, rodzaju włosów i ilości pasm. Jednak najtańsze przedłużanie włosów zaczyna się już od 395zł.
13. Jak stylizować przedłużane i zagęszczane włosy?
Włosy przedłużane mogą być poddawane zabiegom z użyciem wysokiej temperatury, ale należy stosować każdorazowo kosmetyków termo ochronnych. Można je prostować, suszyć, kręcić jak nasze własne.
14. Czy można farbować włosy?
Szeroka paleta kolorów włosów do przedłużania pozwala na ich idealne dobranie do włosów rosnących. Jednak niektóre włosy można bez obaw koloryzować bo zachowują się dokładnie jak nasze własne. Gdy zajdzie potrzeba zafarbowania odrostów można je zafarbować powyżej łączeń lub samą koronę włosów, która przykrywa łączenia. Włosy dziewicze można farbować w całości.
15. Czy po zdjęciu przedłużonych włosów własne wypadają?
Codziennie tracimy około 100 włosów. Te włosy które niepostrzeżenie zostałyby na naszym ubraniu czy szczotce zostaję zatrzymane w łączeniu i nie ma możliwości ich wyczesania. Przez okres 3 miesięcy daje to 9000 włosów które jednorazowo wraz z doczepianymi pasemkami zostają zdjęte. Powoduje to, że pozostała ilość włosów sprawia wrażenie osłabionych i przerzedzonych. Jest to jednak tylko złudne wrażenie spowodowane przyzwyczajeniem przez dłuższy okres do zwiększonej objętości włosów na głowie. Sam zabieg nie ma wpływu na zwiększenie wypadania włosów.
16. Czy można przedłużać każde włosy?
W większości przypadków tak. Oceny możliwości dokonuje się na konsultacji. W zależności od oczekiwanych efektów, gęstości włosów i istniejącej fryzury należy dobrać odpowiednią metodę . Istnieją różne możliwości przedłużania i zagęszczania włosów. Jednak w każdej włosy muszą mieć minimum 10 cm długości, aby zakryć łączenia.
17. Zagęszczanie włosów cena?
Tak jak już pisaliśmy powyżej cena zagęszczania włosów zależy od wybranej metody, ilości pasm. Kaształtuje się już od 200zł.
18. Zagęszczanie włosów metody?
Włosy zagęszczamy tymi samymi metodami jakimi przedłużamy. Między innymi ultradźwiękami, na ringi, na keratynę, laser extend.
19. Po co konsultacja?
Na konsultacji ocenia się możliwość wykonania usługi. W przeprowadzonym wywiadzie uzyskuje się informacje pomagające dobrać rodzaj włosów i odpowiednią do nich metodę. Bardzo ważne jest przekazanie informacji na temat ewentualnych alergii ponieważ takowe wykluczają część stosowanych metod. Wstępnie przekazuje się wiadomości z zakresu pielęgnacji włosów oraz szczegółowo przedstawia się wybraną technikę. Ustala się też wszystkie szczegóły techniczne tj. ilość włosów Żadna profesjonalna usługa nie powinna być wykonywana bez wcześniejszej konsultacji. Jest ona bardzo ważnym elementem przed wykonaniem usługi.

Konsultacja

Masz pytania? Nie możesz podjąć decyzji? Umów się na bezpłatną konsultację, odpowiemy na każde pytanie.

Umów się na przedłużenie lub zagęszczenie włosów już dziś!

Umów się teraz

KONTAKT RECEPCJA:
telefon: 666 315 246
e-mail: salon@headstyler.pl

HEADSTYLER Bogumiła Opalach

ul.Mazurska 10/17

10-519 Olsztyn

 

 

Opinie

MARGOT

2020-03-24 07:58:21

Stylistki headstyler to prawdziwe Czarodziejki! Jestem niesamowicie zadowolona z efektu wydłużenia włosow! Dziękuje!

Ania Z

2019-07-31 07:47:10

Jestem bardzo zadowolona z usługi, mega efekt! Włosy Premium grube i zdrowe! Dziękuję!

Zostaw opinię o usłudze