Twój Koszyk

Włosy na mikroringi

Marzysz o pięknej, bujnej fryzurze i długich włosach? Brakuje Ci cierpliwości, by czekać, aż urosną? Włosy na mikroringi to bezpieczna i szybka metoda przedłużania włosów. Pasma przedłużane są za pomocą niewielkich obrączek wykonanych z miedzi, aluminium lub silikonu, a kolor mikroringów dobrany jest tak, by pasował do pasm Twoich włosów. W ten sposób szybko i bezpiecznie zyskasz idealną, wymarzoną fryzurę. Doczepiane włosy naturalne, polecane w naszym salonie, cechują się doskonałą jakością i naturalnym wyglądem.

Włosy doczepiane na ringi - jak to działa?

Przedłużanie włosów na mikroringi to tzw. metoda przedłużania na zimno. Polega na doczepianiu pasemek za pomocą niewielkich obrączek, które zakładane są i zaciskane na Twoich naturalnych pasemkach. Takie mocowanie włosów na ringi jest bardzo mocne i stabilne, a mikroringi zbudowane są w taki sposób, że włosy nie ześlizgują się.

Włosy do przedłużania na ringi - zalety

Niewątpliwie jedną z zalet przedłużania włosów na ringi jest to, że możesz zastosować ten zabieg nawet, jeśli masz cienkie i słabe włosy. Mikroringi nie powodują uszkodzenia włosów ani też nie obciążają ich. Dlaczego jeszcze warto zastosować doczepy na ringi?

Włosy doczepiane na mikroringi - jak o nie dbać?

W Headstyler oferujemy Ci wybór różnych sposobów przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on) czy włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Polecamy także akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi, kleje itp.) oraz:

Na szczególną uwagę zasługują włosy dziewicze i ringi z włosów słowiańskich: doskonałej jakości włosy naturalne, gęste, miękkie i bardzo podatne na układanie. W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów, a zabieg wykonamy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Odwiedź nas i skorzystaj z naszych usług, a gwarantujemy Ci satysfakcję i długotrwałe efekty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00
sob.   10:00 - 14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 9:00 - 17:00
sob.  10:00 - 14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl