Twój Koszyk

Zgrzewarki do przedłużania włosów

W tej kategorii kupisz profesjonalne, nowoczesne zgrzewarki do włosów i hot poty do rozgrzewania keratyny. Do tej grupy zaliczyć można urządzenia klasyczne, wykorzystujące wysokie temperatury, takie jak, zgrzewarki do przedłużania włosów, urządzenie Laser Extend, a także hot poty - duże i małe. Sprawdź nasze produkty i wyposaż się w najlepsze rozwiązanie do Twojego salonu!

Zgrzewarki do włosów - do czego służą?

Klasyczna zgrzewarka do włosów służy do przedłużania włosów z wykorzystaniem keratyny. Pasma są zgrzewane ze sobą, co daje niesamowicie naturalny efekt. Co więcej, zgrzewarki z naszego sklepu pozwalają również na zregenerowanie końcówek pasm, dzięki czemu włosy będą w pełni gotowe do ponownej aplikacji. Zgrzewarki z Headstyler są profesjonalne, trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. To urządzenia objęte gwarancją producenta! Są bezawaryjne, bezpieczne i wygodne w użyciu.

Zgrzewarki do włosów – dostępne rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje zgrzewarek do włosów. Niezależnie jednak od ich wyboru, wszystkie są produktami wysokiej jakości, pochodzących od znanych i cenionych producentów, takich jak LOOF, czy nasza marka Headstyler. W ofercie, między innymi:

Zwróć uwagę, że sprzedajemy nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci na profesjonalne wykonanie usługi keratynowego przedłużania włosów, nawet u najbardziej wymagających Klientek, które oczekują wykorzystania najnowocześniejszych metod (urządzenia ultradźwiękowe).

Co jeszcze kupisz w Headstyler?

Poza wymienionymi zgrzewarkami, w innych kategoriach kupisz również wszystkie pozostałe niezbędne akcesoria do przedłużania włosów. W ofercie, między innymi: ringi do włosów, trwałe i wygodne w użyciu szydełka i cążki do przedłużania włosów, wysokiej jakości keratyna do przedłużania włosów, a także szczotki do włosów przedłużanych.

Jeżeli zgrzewarki do keratyny nie są jedynym produktem, którego szukasz, a chcesz by doczepiane włosy naturalne Twoich Klientów były trwałe i olśniewające – koniecznie sprawdź też pozostałe produkty, z innych kategorii naszego sklepu.

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl