Twój Koszyk

45 cm Exclusive Line Blonde - Tape On

45 cm Exclusive Line Blonde - Tape On
przesuń palcem
Produkt niedostępny

Promocja -30%

oszczędzasz 75.00 zł

250.00 175.00

Producent:Headstyler

Marka:Headstyler

Długość:45 cm

Ilość pasków:10 sztuk (do utworzenia 5 kanapek)

Szerokość paska:ok. 4cm

Waga:20gram

Kolor:słomkowy blond

Włosy naturalne o strukturze słowiańskiej 5 kanapek

Exclusive Line  Blonde to włosy w jasnych kolorach o bardzo wysokiej jakości, dokładnie selekcjonowane przed obróbką. Oferowane włosy są bardzo zbliżone do struktury włosów Polek. Exlusive Line produkowane są tylko z dziewiczych włosów młodych kobiet. Podczas koloryzacji zastosowano najnowszą technologię, która ma na celu utrzymanie włosów w wyjątkowej kondycji.

Włosy z serii Exclusive Line są podatne na wszelkie zmiany ich formy. Po myciu mają delikatnie puszystą strukturę. Do osiągnięcia idealnej gładkości wystarczy jednokrotnie przeprostować ich końce.

Z doświadczenia wiemy, że włosy w kolorze jasnego blondu są trudne w utrzymaniu i pielęgnacji. Jest to mocno wytrawiony włos, który wykazuje takie właściwości jak plątliwość, "sianowatość", suchość.

Dlatego postanowiliśmy, iż do produkcji kolorów blond muszą być użyte włosy najwyższej jakości na rynku. W ten sposób powstała Exclusive Line Blonde. 

Wyśmienita jakość włosów dziewiczych, z których produkowana jest seria Exclusive Line Blonde pozwoliła wykonać kolor #60A-bardzo zbliżony do koloru Ice Blone czyli bardzo jasnego blondu

Włosy w dotyku są bardzo miękkie, jedwabiste, mają zdrowe i pełne końce. Ze względu na dużą objętość na końcach, bardzo jasne kolory delikatnie się puszą, jednak jednorazowe przeprostowanie włosów spowoduje domknięcie łuski i wygładzenie włosa aż do kolejnego mycia.

Włosy trzeba pielęgnować: odżywki, olejki, produkty termoochronne-to konieczne przy każdym rodzaju włosów przedłużanych.

Włosy Exclusive Line można dowolnie stylizować tzn. kręcić, prostować itp. 

Pielęgnacja włosów doczepianych jest dość prosta, najważniejsze jest dbanie o ich nawilżanie poprzez stosowanie Maski z Caviorem marki Headstyler, która utrzyma włosy w odpowiedniej kondycji i przedłuży ich żywotność.

https://www.headstyler.pl/maska-z-kawiorem-do-wlosow-przedluzanych-500ml

Jesteśmy przekonani, że ich jakość zadowoli najbardziej wymagające Klientki. 

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00
sob.   10:00 - 14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 9:00 - 17:00
sob.  10:00 - 14:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl