Twój Koszyk

Współpraca ze Stylistami

Co możemy Ci zaoferować?

 

Doświadczenie i jakość:

Działamy od kilkunastu lat, co oznacza, że nasza jakość jest sprawdzona i nie ma miejsca na niespodzianki. Możesz być pewny, że dostaniesz produkty najwyższej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania.

 

Stosowanie tylko sprawdzonych produktów:

Jako salon przedłużania włosów, sami stosujemy produkty, które oferujemy. Dlatego możemy zagwarantować, że są one skuteczne i bezpieczne dla Twoich włosów. Nie sprzedajemy niczego, czego sami nie używamy.

 

Wyszkolenie zespołu:

Nie tylko dostarczymy Ci produkty, ale również wyszkolimy Twój zespół. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Twoim stylistom na profesjonalne i skuteczne wydłużanie włosów. Dzięki temu Twoi klienci będą zadowoleni i będą wracać do Ciebie.

 

Dostęp do najlepszych materiałów:

Dzięki naszej współpracy będziesz mieć dostęp do najlepszych materiałów na świecie. Włosy, które oferujemy, są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych dostawców. Dzięki temu Twoje klientki będą miały piękne, naturalnie wyglądające włosy.

 

Jesteśmy otwarci na negocjacje:

Możemy zaoferować indywidualne rabaty na włosy przy dłuższej współpracy. Naszym celem jest zapewnienie Ci korzystnych warunków handlowych, które pozwolą Ci zarobić więcej na swojej usłudze. Jeśli jesteś zainteresowany taką ofertą, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i ustalić indywidualne warunki współpracy. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich potrzeb.

 

Jesteśmy dostępni:

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu problemów. Nie zostawiamy Cię samego z naszymi produktami i rozwiązaniami. Możesz być pewny, że zawsze oddzwonimy i udzielimy Ci wsparcia, gdy tego potrzebujesz.

 

Gotowość do rozwiązania problemów:

Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji Twoim klientom, dlatego Twoje wątpliwości traktujemy  bardzo poważnie. Jeśli Twoja klientka ma jakiekolwiek problemy z naszymi produktami, jesteśmy gotowi podjąć działania w celu rozwiązania sytuacji jak najszybciej i najskuteczniej. 

 

Podsumowując, jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który dostarczy Ci wysokiej jakości produkty, wyszkoli Twój zespół i zapewni Ci wsparcie na każdym etapie współpracy, to jesteśmy idealnym wyborem. Dołącz do nas i razem zadbajmy o to, aby coraz więcej kobiet mogło cieszyć się wspaniałymi, długimi włosami.

 

  

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej+48 89 307 02 02

LEPSZY SALON JEDNYM TELEFONEM

Każdy dzień posiadania lepszego salonu to zysk. Bogatsza oferta, pewniejsze produkty, więcej klientek. HeadStyler dostarczy wszystko.

Musisz tylko zadzwonić!

Twój rozwój to też nasz rozwój, więc chcemy, byś się rozwijał. 

Co sądzisz to takim podejściu?

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl