Twój Koszyk

Zależy Ci na przedłużeniu i zagęszczeniu włosów oraz stworzeniu w szybki sposób nowej fryzury? Postaw na włosy z odrostem do przedłużania. Naturalne włosy z odrostem pomogą Ci wykreować nowe uczesanie i stworzyć efekt zdrowych, lśniących i gęstych włosów. W naszym sklepie z włosami oferujemy naturalne, specjalnie selekcjonowane włosy, idealne do przedłużania i zagęszczania.

Naturalne włosy z odrostem do przedłużania - właściwości

Do produkcji pasm z odrostem do przedłużania używane są tylko włosy wyjątkowej jakości, niefarbowane, o prostej ale podatnej strukturze. Włosy są delikatne w dotyku, ale mocne, a ich struktura idealnie dopasowuje się do Twoich włosów. W Headstyler gwarantujemy najwyższą jakość na całej długości pasm, a także piękne kolory. Wszystkie kolory naturalnych włosów ombre do przedłużania wykonywane są według naszych wytycznych, są czyste, nie posiadają innych włosów lub żyłek. Mają również najwyższej jakości łączenia, przeznaczone do stosowania metodą keratynową, na mikroringi oraz tape-on.

Włosy do przedłużania z odrostem - jak o nie dbać?

Naturalne włosy do przedłużania z odrostem należy pielęgnować dokładnie tak samo, jak własne, jednak ze szczególnym uwzględnieniem ich nawilżania. Do pielęgnacji włosów z odrostem przeznaczone są specjalne kosmetyki do włosów przedłużanych. Stosowanie ich pozwoli Ci dłużej zachować pożądany efekt naturalnych, zadbanych włosów. W jaki sposób jeszcze dbać o pasma włosów z odrostem?

Headstyler - szeroka oferta włosów do przedłużania

Oprócz włosów do przedłużania z odrostem w Headstyler znajdziesz dopinki do włosów różnego rodzaju, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Oferujemy Ci również wybór różnych sposobów przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda keratynowa) czy włosy na ringi (metoda mikrorings). Polecamy także akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi, kleje itp.) oraz:

W każdym przypadku doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów. Oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Odwiedź nas i skorzystaj z naszej oferty, a gwarantujemy Ci satysfakcję i długotrwałe efekty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl