Twój Koszyk

Akcesoria do przedłużania włosów

Przedłużanie włosów to bardzo popularny sposób na prostą i szybką zmianę fryzury, wymaga jednak zastosowania odpowiednich akcesoriów do przedłużania włosów. W zależności od tego, którą metodę przedłużania wybierzesz, zaopatrz się w niezbędne produkty. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór najwyższej jakości akcesoriów do przedłużania włosów, dzięki którym Twoja fryzura będzie piękna i olśniewająca przez długi czas, a efekt naturalny i trwały. Sprawdź, jakie akcesoria do przedłużania włosów oferujemy w Headstyler i wybierz zestaw odpowiedni dla siebie!

Akcesoria do przedłużania włosów - zadbaj o swoje włosy

Stosując akcesoria do przedłużania włosów odpowiednie do wybranej metody,  zapewniasz sobie efekt pięknej i naturalnej fryzury. Włosy przedłużane, choć wyglądem nie odróżniają się od Twoich własnych, nie mogą jednak być odżywiane od wewnątrz. Dlatego zadbaj zarówno o dostarczenie im odpowiednich składników odżywczych dzięki specjalnym kosmetykom, jak i odpowiednią pielęgnację podczas mycia, suszenia czy innych czynności pielęgnacyjnych. Właściwie dobrane i profesjonalnie użyte akcesoria do przedłużania dodatkowo dadzą Ci gwarancję długotrwałego efektu.

Przedłużanie włosów - zadbaj o odpowiednie akcesoria

W Headstyler znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów wykorzystywanych do przedłużania włosów, które dobierzesz w zależności od metody przedłużania. Polecamy w szczególności:

W Headstyler oferujemy profesjonalne i najwyższej jakości doczepiane włosy naturalne oraz doradzamy najlepszą metodę przedłużania włosów. Każdy zabieg wykonujemy profesjonalnie i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl