Twój Koszyk

Włosy dziewicze

Jeśli chcesz przedłużyć swoje włosy i nadać objętości fryzurze, a jednocześnie marzysz o naturalnych, miękkich kosmykach, postaw na włosy dziewicze. Włosy dziewicze to najbardziej ekskluzywny i pożądany rodzaj włosów do przedłużania, jaki oferujemy. Dziewicze włosy są pozyskiwane bezpośrednio z ludzkiej głowy, co powoduje, że stają się produktem unikalnym i najwyższej jakości. Sprawdź, jaką ofertę doczepianych włosów naturalnych przygotowaliśmy dla Ciebie i podaruj sobie wymarzoną fryzurę!

Włosy dziewicze - naturalne włosy najwyższej jakości

Włosy dziewicze są materiałem w stu procentach naturalnym - nie da się ich wyprodukować w żadnej fabryce. Dzięki swej niepowtarzalnej i nienaruszonej budowie są wytrzymałe, miękkie i lśniące przez cały okres noszenia. Co jeszcze wyróżnia włosy dziewicze spośród innych oferowanych na rynku?

Naturalne włosy dziewicze - bogata oferta

W Headstyler oferujemy szeroki wybór pasm włosów dziewiczych:

Gwarantujemy najwyższą jakość i różnorodność włosów pod względem kolorystycznym, a także profesjonalne przedłużanie wybraną przez Ciebie metodą. Proponujemy różne sposoby przedłużania włosów: włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów), włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Znajdziesz u nas także:

Do wszystkich rodzajów włosów polecamy profesjonalne kosmetyki do włosów przedłużanych, dzięki którym Twoja fryzura dłużej zachowa piękny wygląd. W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów i wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl