0

O nas

 

 

 

HeadStyler Bogumiła Opalach to firma, która specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji produktów do przedłużania i zagęszczania włosów dostarczając je prosto do Twojego salonu lub domu.

HeadStyler tworzą ludzie, którzy z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzą do swoich działań. Chętnie doradzimy, które produkty najbardziej zaspokoją Twoje potrzeby.

Twoje uwagi są dla nas wyjątkowo cenne. Pamiętaj, że wspólnie możemy sprawić by przedłużanie i zagęszczanie włosów było jeszcze bardziej bezpieczne i dawało wszystkim 100% satysfakcji.

HeadStyler ma umożliwić Ci zaopatrzenie się w produkty, których potrzebujesz w sposób wygodny, przyjemny i bezpieczny bez wychodzenia z domu.

Jeżeli masz sugestie, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą jeszcze przyjemniejsze napisz do nas teraz.

W naszym sklepie posiadamy tylko sprawdzone produkty z Polski, Niemiec, Chin, Indii, USA i Włoch tj. włosy naturalne, narzędzia do przedłużania, akcesoria i kosmetyki do pięlęgnacji włosów przedłużonych.

Na bieżąco szukamy także pożądanych produktów i śledzimy nowości, aby rozszerzać nasz asortyment i oferować to, co jest na topie.

Zapraszamy do przedłużania i zagęszczania włosów razem z nami.

Headstyler Bogumiła Opalach
Ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

SKLEP STACJONARNY CZYNNY:
pon-pt   9.00-17.00
soboty 10.00-14.00

KONTAKT SKLEP zamówienia:
e-mail: biuro@headstyler.pl
kom.: 600 331 242

KONTAKT KONSULTACJE I ZABIEGI:
e-mail: salon@headstyler.pl
telefon: 666 315 246