Twój Koszyk

Dopinki ombre

Chcesz przedłużyć i zagęścić włosy w szybki sposób, uzyskując jednocześnie efekt ombre? Wybierz dopinki ombre i ciesz się naturalnymi pasemkami w wybranych odcieniach! Treski ombre pomogą Ci wykreować nową fryzurę i stworzyć efekt zdrowych, lśniących i gęstych, cieniowanych włosów. Treski czy dopinki clip-in ombre nie niszczą włosów, możesz je stosować nawet, jeśli Twoje naturalne włosy są cienkie i rzadkie. Dodatkowo, uzyskujesz modny efekt koloryzacji ombre bez konieczności farbowania włosów.

Dopinki do włosów ombre - jakie wybrać?

Dopinki, inaczej treski do włosów ombre, to pasma różnej długości farbowane w taki sposób, że kosmyki na końcach są dużo jaśniejsze niż u nasady (efekt ombre). Za pomocą klipsów dopina się je do Twoich własnych włosów, uzyskując dzięki temu w szybki i łatwy sposób efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury. Dopinki ombre dostępne są w wielu odcieniach, zatem bez trudu dopasujesz je do swojego obecnego koloru włosów czy typu urody.

Doczepiane włosy ombre - zalety

Naturalne dopinki ombre to znakomity sposób na szybką i niezwykle efektowną zmianę fryzury. Pozwalają zagęścić i jednocześnie delikatnie przedłużyć Twoje włosy. Dlaczego jeszcze dopinki do włosów ombre są tak bardzo popularne?

Oprócz dopinek ombre w Headstyler znajdziesz również inne dopinki do włosów oraz doczepiane włosy naturalne czy doczepiane kucyki naturalne, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Oferujemy również wybór różnych sposobów przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych) czy włosy na ringi (przedłużane metodą mikroringów). W Headstyler oferujemy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie i dobieramy najlepszą dla Ciebie metodę przedłużania włosów. Odwiedź nas i skorzystaj z naszej oferty, a gwarantujemy Ci satysfakcję i długotrwałe efekty!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl