Twój Koszyk

DOCZEPIANE KUCYKI do przedłużania

Marzysz o pięknej, doskonałej kitce i chcesz nadać swojej fryzurze nowego blasku? Doczepiane kucyki naturalne będą doskonałym wyborem. Włosy naturalne w kucyku są starannie wyselekcjonowane i zdrowe, to unikalne pasma najwyższej jakości. Każdy doczepiany kucyk z włosów naturalnych cechuje wytrzymałość, trwałość koloru, a także piękne i pełne końce. Treski kucyki dostępne są w naszym sklepie w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych długościach, od 35 do 55 cm. Wybierz zatem kucyki doczepiane naturalne w Headstyler i spełnij swoje pragnienia o mocnych, lśniących włosach i pięknej fryzurze!

 

 

Doczepiany kucyk z naturalnych włosów - właściwości

Kucyk doczepiany włosy naturalne daje Ci gwarancję doskonałej fryzury bez naruszenia struktury Twoich włosów. Ponadto, metoda zakładania kucyków jest w 100 % bezpieczna. Kitkę montuje się bardzo szybko za pomocą klipsa. Kucyk doczepiany z włosów naturalnych to także doskonały sposób na błyskawiczną zmianę fryzury. Nowe kosmyki są miękkie i delikatne, niezwykle łatwo wpasowują się w strukturę włosów prawdziwych. Co jeszcze wyróżnia nasze kucyki do doczepiania?

Doczepiane włosy naturalne kucyk - bogata oferta w Headstyler

W Headstyler oferujemy kucyki doczepiane naturalne w szerokim asortymencie, o różnych długościach i bogatej palecie kolorystycznej. Doczepiany kucyk: 40 cm długości, a może wolisz krótszy lub dłuższy - 50 lub 60 cm? Wybierz taki, który najbardziej Ci pasuje. Znajdziesz u nas także duży wybór włosów, przeznaczonych do przedłużania różnymi metodami. Polecamy między innymi:

Gwarantujemy także profesjonalne przedłużanie wybraną przez Ciebie metodą. Proponujemy różne sposoby przedłużania włosów: włosy na taśmę (metoda tape-on), włosy na keratynę (metoda zgrzewania za pomocą pasm keratynowych). Znajdziesz u nas także profesjonalne akcesoria do przedłużania włosów (zgrzewarki, klipsy, cążki, mikroringi itp.). W Headstyler doradzimy Ci najlepszą metodę przedłużania włosów i wykonamy zabieg profesjonalnie i bezpiecznie.

Długi i gruby warkocz? Efektowne wysokie upięcie? A może fryzura typu koński ogon? Tak! Koniecznie odwiedź nasz sklep z włosami i zyskaj kucyk do pasa z efektem wow!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl