Twój Koszyk

Regulamin

ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE OZNACZAJĄ AKCEPTACJĘ WSZYSTKICH WARUNKÓW I ZASAD W NIM ZAWARTYCH.

1. Zakupy

Po dokonaniu zakupów otrzymają Państwo generowanego automatycznie maila, informującego o złożonym zamówieniu.

Czas realizacji zamówienia zależy od wybranej przez Państwa opcji dostawy i waha się od 1 dnia -przesyłka kurierska – pobraniowa do 14 dni - poczta polska- paczka pocztowa.

2. Dowód zakupu

Towar wysłany jest do Państwa wraz z paragonem fiskalnym. Aby otrzymać fakturę VAT należy w formularzu zamówienia wpisać dane do wystawienia faktury.
Obydwa te dokumenty są potwierdzeniem zakupu oraz podstawą ewentualnych wymian, zwrotów bądź reklamacji.

3. Realizacja zamówienia

Na terenie całego kraju towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera InPost.

Wybierając dostawę za pośrednictwem Poczty Polskiej należy dokonać przedpłaty na konto bankowe. Wybór tej formy dostawy jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na dokonanie przedpłaty na wskazane konto bankowe.

Przesyłka Kurierem InPost / wysyłka od poniedziałku do piątku, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 13.00 wysyłka realizowana jest w tym samym dniu roboczym ( z wyjątkiem towarów, które wymagają specjalnego przygotowania).

4. Odpowiedzialność za przesyłkę

Przy sprzedaży wysyłkowej odpowiedzialność sprzedawcy za sprzedany towar kończy się w momencie wydania rzeczy przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy. Z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego korzyści i ciężary związane z rzeczą oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy.
Sprzedający oświadcza, że przesyłki realizowane Pocztą Polską o wartości powyżej 200zł nie są ubezpieczone. Kupujący za uzgodnioną dopłatą ma możliwość dokupienia ubezpieczenia / wg cennika PP/.
Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego.

5. Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty towaru. Koszty wysyłki nie są wówczas pobierane. Odbioru osobistego można dokonywać pod adresem:

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn
 
Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00-16:00  
 
telefon: 89 307 02 02
mail: sklep@headstyler.pl
 

6. Metody dostawy i formy płatności

Metody dostawy:

  • przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa
  • przesyłka InPost, do wybranego przez siebie urządzenia InPost Paczkomat 24/7
  • paczka pocztowa
  • przesyłka zagraniczna

Metody płatności:

  • płatność za pobraniem
  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem na konto Sprzedawcy
  • płatności elektroniczne

Koszty przesyłek domyślnie ustawione w sklepie dotyczą standardowych przesyłek do 1kg. W przypadku przesyłek o większej wadze, gabarytach lub przesyłek międzynarodowych, stawki za przesyłkę wyliczane są indywidualnie.

7. Niedostępność towaru

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Gwarancja

Włosy naturalne są produktem delikatnym. Każdy gatunek wymaga odpowiedniej pielęgnacji i głównie od tego zależy ich piękno i żywotność. Włosy po obcięciu poddawane   są zabiegom chemicznym (dezynfekcja, rozjaśnianie, farbowanie). Ich witalność i czas użytkowania zależy wyłącznie od ich pielęgnacji waha się od 1- 36 miesięcy. Dlatego też nie udzielamy gwarancji na włosy naturalne.

Wszelkie modyfikacje (zmiana koloru,struktury, zmiana funkcjonalności i przeznaczenia) wprowadzone przez nabywcę w zakupionym towarze powodują utratę gwarancji. 

9. Reklamacje i zwroty

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce "Reklamacje i zwroty"

10. Dane osobowe

Dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.

11. Opisy i zdjęcia produktów

W zależności od ustawień monitora kolory włosów mogą różnić się w nieznacznym stopniu od rzeczywistego.

Sformułowania zawarte na sklepie lub podczas rozmowy telefonicznej typu: podatny, sypki, mięsisty, lejący, błyszczący, cienki, gruby, falujący, porowaty, zdrowy  itp. stanowią subiektywną opinię pracowników firmy Headstyler.

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl