Twój Koszyk

Ringi do włosów – do czego służą?

Mikroringi do przedłużania włosów są bardzo małe. W ich wnętrzu znajduje się zazwyczaj jeszcze mniejszy gwint, do którego mocuje się włosy i który utrzymuje pasma w odpowiedniej pozycji. Pasmo włosów włożone do tulejki z gwintem mocuje się do partii włosów naturalnych. Następnie klasyczne ringi do włosów zaciskane są na włosach za pomocą cążek, co sprawia, że przedłużone pasmo mocno przylega do pasma włosów naturalnych. Jednak, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne mikroringi do włosów, ale też wiele innych opcji, takich jak np. nanoringi do włosów, mikroringi z silikonem, tulejki termokurczliwe itp.

Mikroringi do włosów - rodzaje

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne mikroringi, czyli akcesoria do przedłużania włosów, które są niezbędna do przedłużania włosów na zimno. Oferujemy mikroringi pakowane po 100 sztuk. Kolor, średnicę i inne parametry można dopasować do kondycji włosów Klientki, koloru jej włosów, a także samej budowy włosa i oczekiwań odnośnie zagęszczania. W naszym sklepie kupisz, między innymi:

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientek, można zatem swobodnie dopasować mikroringi i tulejki do włosów z naszego sklepu.

Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie?

Oferujemy również wysokiej jakości doczepiane włosy naturalne, a także profesjonalne akcesoria niezbędne podczas wykonywania usługi. Do takich zaliczyć można, między innymi: cążki do przedłużania włosów, zgrzewarki do włosów, szczotki do włosów przedłużanych, a także produkty, takie jak np.  keratyna do przedłużania włosów.

Jeśli mikroringi do włosów nie są jedynym z produktów, jakich obecnie szukasz – koniecznie sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu online. Znajdziesz w nich wszystko to, co niezbędne do trwałego i profesjonalnego przedłużania i zagęszczania naturalnych włosów.

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl