Twój Koszyk

Uniwerslane cążki do zdejmowania i nakładania mikroringów

Uniwerslane cążki do zdejmowania i nakładania mikroringów
Uniwerslane cążki do zdejmowania i nakładania mikroringów  - 1
Uniwerslane cążki do zdejmowania i nakładania mikroringów  - 2
Uniwerslane cążki do zdejmowania i nakładania mikroringów  - 3
przesuń palcem
Brak opinii o tym produkcie / Dodaj opinię
Produkt niedostępny

75.00 zł

 Zapytaj o produktWyślij formularz ze strony

Producent:Headstyler

Materiał:Stal nierdzewna

Długość:19cm

Waga:100gram

Uniwersalne cążki do zakładania i zdejmowania łączeń metodą Microrings

 
Metoda Microrings jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania włosów na zimno. Łączenia są niezwykle trwałe i niewidoczne. Aby wykonać łączenie potrzebne są cążki umożliwiające zaciśnięcie mikroringa w taki sposób, aby go całkiem spłaszczyć. To właśnie umożliwiają nasze cążki.

Aby zdjęć łączenia konieczne jest użycie specjalnego otwieracza, który otwiera płaskiego mikroringa i pomaga zdjąć pasmo włosów. Taką funkcję posiadają oferowane przez nas cążki.
 
To niezwykle funkcjonalne połączenie zamykacza i otwieracza metodyMicrorings w jednych cążkach jest bardzo cenione przez naszych klientów. 

Opinie (0)

Opinie i komentarze pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników

Dodaj opinię o produkcie

Profesjonalne cążki i szydełka do przedłużania włosów

Jedną z popularniejszych metod zagęszczania i przedłużania włosów jest wykorzystanie mikroringów i tulejek, które nie wymagają użycia wysokich temperatur. Aby jednak je dobrze założyć i zdjąć, niezbędne są akcesoria do przedłużania włosów – dokładnie takie, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu. To właśnie one pozwalają zarówno na otwieranie wcześniej założonych mikroringów, ale też ich zamykanie. Kleszczyki do włosów przedłużanych są bezpieczne dla naturalnych pasm Klientek, pozwalają na łatwe, szybkie, wygodne i skuteczne zakładanie oraz zdejmowanie włosów. Jednym słowem – to niezbędne akcesoria, bez których po prostu nie wykona się usługi. Z kolei szydełka do przedłużania włosów z wykorzystaniem mikroringów, pozwalają na szybkie przewlekanie obrączek mikroringów na naturalne pasma włosów

Zestawy do przedłużania włosów – co wchodzi w ich skład?

Jeżeli stawiasz na zestawy wysokiej jakości – wybierz te z naszej oferty. W estetycznym i eleganckim etui otrzymasz wszystko to, co niezbędne do założenia i zaciśnięcia, jak i otwarcia wcześniej założonych mikroringów. Zestaw zawiera:

Na uwagę zasługuje jakość akcesoriów w zestawie. Cążki są wykonane ze stali nierdzewnej, wykończone wyściółką z silikonu. Szydełka mają poręczny uchwyt z trwałego drewna.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania włosów, takie jak np.: tulejki i ringi do włosów, profesjonalne zgrzewarki do włosów, szczotki do włosów przedłużanych, a także produkty takie, jak np. keratyna do przedłużania włosów.

Jeśli zależy Ci na tym, by doczepiane włosy naturalne Twoich Klientów wyglądały olśniewająco – koniecznie sprawdź też pozostałe kategorie naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów i atrakcyjne ceny.

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl