Twój Koszyk

Dlaczego akurat PerfectLine?

poniedziałek, 21 lutego 2022
Dlaczego akurat PerfectLine?
Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniem!
 
Włosy PerfectLine są włosami idealnymi pod każdym względem. Mają bogatą gamę kolorystyczną, co oznacza, że każda z Was znajdzie kitka dla siebie, bez konieczności ponownego farbowania włosów. Są starannie wyselekcjonowanymi włosami, dzięki czemu mogą zagwarantować najwyższą jakość oraz wytrzymałość. Wiedziałyście, że mogą posłużyć nawet 1,5 roku? ????
 
Co je wyróżnia od innych włosów?
 
Oprócz powyżej przedstawionych informacji? W zasadzie wszystko! Mają niesamowitą strukturę, która umożliwia nam pełną dowolność układania fryzury. Kręcone, proste, puszyste, falowane, co tylko chcecie! Jeśli znudzi Wam się kolor, absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby troszkę go podrasować (oczywiście w granicach rozsądku, to wciąż włos naturalny, który źle pielęgnowany może ulec zniszczeniu). PerfectLine są włosami rosyjskimi, z tego też powodu są znacznie grubsze od włosów dziewiczych i słowiańskich.
 
Jak o nie dbać?
 
Zupełnie tak jak o swoje własne. Jak już wiemy z posta o "metodzie OMO" włosów szamponem nie myjemy, a jedynie skórę głowy. Włosom wystarczy jedynie ociekająca piana. Co jednak ważne, musimy pamiętać, żeby po każdym myciu nakładać odpowiednią maskę na włosy, a w tym przypadku fenomenalnie sprawdza się nasza maska kawiorowa, o której jeszcze na koniec wspomnimy. 
 
Co ważne! Koniecznie suszymy włosy niezbyt gorącym nawiewem, następnie dokładnie czeszemy włosy oraz miejsca przy zgrzewach i w razie konieczności rozdzielamy. Na noc oczywiście zabezpieczający warkocz, czego dodatkowo skutkiem ubocznym będą piękne fale. 
 
 
A tutaj znajdziecie wszystkie włosy: https://www.headstyler.pl/wlosy-rosyjskie-perfect-line
wlosy do przedluzaniawlosy dziewiczewlosy rosyjskiewlosy naturalne
WŁOSY DZIEWICZEpoprzedni
METODA MICRO KERATIN BONDnastępny

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl