Twój Koszyk

MODNE ODROSTY...

środa, 21 lipca 2021
MODNE ODROSTY...

Moda na dwukolorowe włosy okazała się prawdziwą rewolucją. Posiadaczki jasnych włosów nie muszą już martwić się o odrost, bo teraz wystarczy jedynie wystylizować włosy, aby pięknie wyglądać.

Ciemne partie włosów u nasady są coraz bardziej modne. Niektórzy nazywają takie połączenie odrostu z jasnymi włosami jako pewną odmianę ombre. Nie musisz się martwić i zastanawiać nad kolejną koloryzacją, swobodniejsze podejście do malowania włosów pozwala na większą kreatywność.

Ciemny odrost jako modowe wyzwolenie

Jeszcze niedawno odrost był raczej symbolem abnegacji w pielęgnacji włosów. Na szczęście wszystko się zmienia, czego dowodem jest wykorzystanie odrostu w nowoczesnych i modnych fryzurach. Idealnym połączeniem jest przebijanie ciemniejszych włosów spod blond pasm. Wystarczy zdecydować się na trendy cięcie, np. long boba, aby odrost stał się ozdobą. Kontrastowe fryzury stały się modne w świecie gwiazd, m.in. wokalistka Dua Lipa pokazała się tak jako jedna z pierwszych.

Wychodząc na przeciw nowemu trendowi przygotowaliśmy nasze włosy tak aby ciemniejszy odrost idealnie wkomponował się w Twój naturalny kolor od nasady.

ombrewlosy z odrostemombrehairciemny odrost
Włosy idealne...poprzedni

Kontakt Zadaj nam pytanie

 HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00-16:00
sob.10:00-14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 8:00-16:00
sob.10:00-14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl