Twój Koszyk

MODNE ODROSTY...

środa, 21 lipca 2021
MODNE ODROSTY...

Moda na dwukolorowe włosy okazała się prawdziwą rewolucją. Posiadaczki jasnych włosów nie muszą już martwić się o odrost, bo teraz wystarczy jedynie wystylizować włosy, aby pięknie wyglądać.

Ciemne partie włosów u nasady są coraz bardziej modne. Niektórzy nazywają takie połączenie odrostu z jasnymi włosami jako pewną odmianę ombre. Nie musisz się martwić i zastanawiać nad kolejną koloryzacją, swobodniejsze podejście do malowania włosów pozwala na większą kreatywność.

MODA NA NATURALNY ODROST

Jeszcze do niedawna szybkie pojawianie się odrostu było powodem dezaprobaty wśród Klientek i Stylistów. Odrost jednak wraca na salony i aktualnie wśród trendów fryzjerskich jest to bardzo modny sposób na zachowanie włosów w zdrowej kondycji oraz osiągnięcie nowoczesnej, nieprzeciętnej stylizacji.  Ciemne włosy u nasady stały się prawdziwym hitem wśród wielu modelek i stylistów gwiazd.

My wychodząc naprzeciw tym trendom przygotowałyśmy dla Was włosy z odrostem, tak aby idealnie wkomponowały się w Wasz naturalny kolor u nasady. Dzięki włosom z odrostem osiągnięcie wymarzonego efektu jest teraz o wiele prostsze.  

ombrewlosy z odrostemombrehairciemny odrost
Włosy idealne...poprzedni
ILE KOSZTUJE PRZEDŁUŻENIE W...następny

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl