Twój Koszyk

Włosy idealne...

sobota, 19 czerwca 2021
Włosy idealne...

JAKOŚĆ

Włosy SelectHair to nowość w naszym sklepie i salonie. Poszukiwania tak doskonałej jakości włosów trwały wiele lat. Każda kolejna próbka włosów wysłana przez światowych producentów nie spełniała naszych oczekiwań. Po wielu testach w postaci normalnego użytkowania przez nasze modelki, włosy traciły witalność już po kilku myciach. Aż do momentu kiedy to natrafiliśmy na włosy idealne! 

W branży związanej z przedłużaniem włosów często cena idzie w parze z jakością produktu/usługi. Nasze włosy SelectHair należą do jednej z droższych linii włosów do przedłużania. Jednak jak sama nazwa wskazuje włosy są selekcjonowane... W tym przypadku oznacza to, że ze wszystkich kitek włosów, do produkcji SelectHair wybierane są te najwyższej jakości. Dzięki temu włosy mogą być użytkowane wiele miesięcy a przez cały okres noszenia ich jakość będzie idealna.

METODY

Dostępne są  w postaci U-Typ przeznaczone do wykorzystania przy metodzie keratynowej, ultradźwiękach, I-Typ do metody mikroringowej i tulejkowej, oraz Tape On czyli metody kanapkowej. Oprócz zagwarantowania najwyższej jakości włosów przyłożyliśmy ogromną uwagę do jakości łączeń: keratyny i silikonowych pasków w metodzie Tape On. 

DŁUGOŚCI I GRAMATURA

Nasze włosy SelectHair występują w trzech popularnych długościach: do ramion, za łopatki, do pasa. Pasma w poszczególnych metodach mają idealnie dobraną gramaturę pasm. Tak aby można było nimi przedłużyć włosy większości klientek bez obaw o uszkodzenie i obciążenie. 

NASZE KOLORY

Wszystkie kolory tej linii wykonywane są według naszych wytycznych. Poszczególne kolory są czyste, nie posiadają innych - zazwyczaj ciemniejszych włosów - z czym często możemy spotkać  się przy tańszych liniach włosów. Jest to efekt zaniedbania podczas produkcji jak i mieszania włosów różnych jakości. W efekcie farbują się nierówno tworząc nieporządany efekt zanieczyszczenia koloru.

Oferujemy Ci zakup lub wypożyczenie wzornika włosów do wyboru idealnego koloru.

OPAKOWANIE I DOSTAWA

Zapakowane w estetyczne, eleganckie opakowania zrobią wrażenie na każdej klientce. Włosy wysyłamy w cigu 24h firmą kurierską. Nasze włosy wysyłamy do Salonów także na całym świecie.  

GWARANCJA

Tygodniowo wykonujemy kilkanaście zabiegów przedłużania lub zagęszczania włosów z wykorzystaniem SelectHair.  Każda dostawa jest na bieżąco testowana. 

Jesteśmy pewni, że pokochasz nasze włosy dlatego dajemy Ci na nie aż 12 miesięcy gwarancji!  

 

włosy do przedłużanianaturalne włosypasemkapasma do przedłużaniawłosy tape onwłosy na keratynę
Zawsze na czasie fryzury na koński ...poprzedni
MODNE ODROSTY...następny

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 09:00 - 17:00
sob.   10:00 - 14:00

Składanie zamówień:
pn-pt. 9:00 - 17:00
sob.  10:00 - 14:00

  +48 600 331 242

 sklep@headstyler.pl