Twój Koszyk

Keratyna do przedłużania – dostępne opcje

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości keratyna włoska w formie granulek, łusek i pałek keratynowych. To Ty wybierasz, która z wymienionych form najbardziej Ci odpowiada. Szeroki wybór kolorów keratyny, pozwoli Ci na osiągnięcie naturalnego efektu. Oferujemy keratynę:

Dzięki dostępności produktów możesz samodzielnie skomponować zestaw do metody keratynowej. Keratyna nie niszczy włosów - wręcz przeciwnie! Dzięki zastosowaniu profesjonalnych zgrzewarek do keratynowego przedłużania i zagęszczania włosów z naszej oferty możesz zapewnić swoim Klientkom maksymalnie naturalny efekt zabiegu!

Akcesoria do przedłużania włosów – taśmy, removery itp.

Poza włoską keratyną, w tej kategorii znajdziesz też wyjątkowo trwałe i mocne taśmy do przedłużania włosów, płyny do zdejmowania włosów i inne akcesoria. Gwarantujemy, że zarówno taśmy do doczepiania włosów, jak również keratyna i inne akcesoria do przedłużania włosów z naszej oferty służą do profesjonalnego zastosowania – cechuje je najwyższa jakość!

Keratyna do przedłużania włosów – popraw wygląd swojej fryzury

A jeśli Twoje naturalne włosy wymagają przedłużenia, oddaj się w ręce stylistów w naszych profesjonalnych salonach fryzjerskich. Dobierzemy metodę przedłużania, dopasujemy odpowiednie pasemka (zarówno długość, jak i kolor oraz strukturę), zadbamy też o skórę głowy. Jeśli chcesz poprawić swój wygląd i zyskać gęste i lśniące włosy, zapraszamy na przedłużanie włosów metodą keratynową. Keratyna do przedłużania włosów pozwala nam osiągnąć fantastyczne efekty i nawet z włosów cienkich wyczarować fryzurę jak z żurnala.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą keratynową?

Przedłużanie keratynowe włosów to metoda, która polega na połączeniu cienkiego pasma włosów naturalnych z kosmykiem zakończonym keratynową końcówką, czyli tzw. łuską. Na zestaw do przedłużania włosów składają się: keratyna włoska, pasma. Zgrzew wykonujemy zgrzewarką do przedłużania włosów. Czas trwania takiego zabiegu to nawet 5-6 godzin. Doczepiane pasma można nosić przez około 3-4 miesiące. Aby usunąć pasemka, stosujemy specjalny płyn do zdejmowania włosów doczepionych.

Najlepsze fryzjerskie produkty w Headstyler

Jeśli zależy Ci na pracy na wysokiej jakości, profesjonalnych produktach, sprawdź też inne kategorie naszego sklepu. Kupisz w nich doczepiane włosy naturalne, trwałe i dyskretne ringi do włosów, bezpieczne i nowoczesne zgrzewarki do włosów, szczotki do włosów przedłużanych, wygodne cążki do przedłużania włosów i wiele innych produktów, które wykorzystasz w pracy.

Keratyna do przedłużania włosów nie jest jedynym z produktów, jakich szukasz? Sprawdź też inne kategorie w naszym sklepie online! Znajdziesz w nich wszystko to, czego możesz potrzebować do przedłużania włosów – każdą z dostępnych metod. Sprawdź!

Kontakt Zadaj nam pytanie

HEADSTYLER
ul. Mazurska 10/17
10-519 Olsztyn

 Godziny otwarcia:
pn-pt. 08:00 - 16:00

  +48 89 307 02 02

 sklep@headstyler.pl